POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Fani motoryzacji spotkają się w najbliższą sobotę. Możesz do nich dołączyć

W sobotę 11 sierpnia po raz kolejny fani klasycznej motoryzacji będą mogli pokazać swoje okazy fot.: mat. pras.

Jedną z atrakcji sobotniego pikniku z futbolem amerykańskim w Kątach Wrocławskich będzie spotkanie fanów klasycznej motoryzacji.

Jaguars Kąty Wrocławskie szykują wiele atrakcji podczas sobotniego meczu przeciwko Cougars Szczecin. Wagą tego spotkania jest awans do półfinału rozgrywek LFA9. Poza licznymi zabawami dla dzieci, fani klasycznej motoryzacji znajdą coś dla siebie. W okolicach boiska sportowego zgromadzą się posiadacze zabytkowych motocykli i samochodów.

– Nasza czerwcowa impreza #RatujmyKlasyki pokazała, że wiele osób z nasze gminy, a także bliższych i dalszych okolic chętnie bierze udział w imprezach różnego kalibru, tym bardziej z wielkim entuzjazmem skorzystaliśmy z zaproszenia Jaguars Kąty Wrocławskie i weźmiemy udział w pikniku. Pojawi się kilka ciekawych egzemplarzy aut i motocykli, których już nie zobaczycie na drogach. Jeżeli ktoś chowa w zakamarkach garażu poczciwą motorynkę, rometa czy Junaka, zapraszamy – mówi Magdalena Sieńko z firmy Auto-Obsługa, która jest inicjatorem motoryzacyjnych spotkań w Kątach Wrocławskich.

Zatem jeśli jesteś posiadaczem klasycznego samochodu bądź motocykla, niezależnie od jego stanu, dołącz do spotkania w sobotę 11 sierpnia. Początek pikniku o godzinie 12.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA