POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Trwają prace remontowe w szkole podstawowej w Ujeździe Górnym

Remont w szkole podstawowej w Ujeździe Górnym fot.: GU

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W szkole podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym trwają prace nad przystosowaniem szkoły dla najmłodszych uczniów.

Przed reformą była to placówka gimnazjum. - W lipcu wójt Teresa Olkiewicz udała się do szkoły by sprawdzić postęp prac remontowych. Nowy rok szkolny to dla dzieci nie lada wyzwanie, niechętnie wracają do szkoły po dwóch miesiącach wakacji. Tym razem z zaciekawieniem po raz pierwszy odwiedzą zmodernizowaną szkołę wyposażoną w nowe ławki, szafki oraz pomoce naukowe. Z pewnością 3 września nie zabraknie wielu pozytywnych emocji zarówno wśród najmłodszych jak i młodzieży - informują pracownicy gminy Udanin.

em/GU

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Trwają prace remontowe w szkole podstawowej w Ujeździe Górnym

  2018-08-22 16:34:50

  gość: ~UPSS

  To Ci dopiero... Chciała zamknąć szkołę, a teraz uprawia kampanię na terenie szkoły. Nic to Ci nie da Wszyscy pamiętają!

 • 2018-08-22 17:09:30

  gość: ~mieszkanka

  I nie kosztowało to te 400 tys o których była mowa żeby przestraszyć kosztami...

 • 2018-08-22 17:56:43

  gość: ~poinformowany

  ostatnio dodany post

  @~mieszkanka Do tego na przekształcenie i doposażenie szkół jest ponad 120 tyś zł dodatkowo z dotacji w subwencji. Jest też wyższa subwencja na ucznia. Biorąc pod uwagę ilość chętnych dzieci, która się ni jak ma do ankiety stworzonej pod zamknięcie szkoły. Czas pokazał że walka o szkołę była słuszną inicjatywą. Mi tak po ludzku na miejscu tej pani było by wstyd robić sobie zdjęcia i pisać co kolwiek na temat szkoły w Ujezdzie.

REKLAMA