POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Dwa zdarzenia na autostradzie A4

W piątek 31 sierpnia doszło do dwóch zdarzeń na autostradzie A4 fot.: sxc.hu

By uniknąć zderzenia, kierowca wylądował na barierkach. W drugim incydencie obywatel Niemiec zasnął za kierownicą i zakończył podróż w rowie.

Do obu zdarzeń doszło w piątek 31 sierpnia. Około godziny 9 na 121. kilometrze autostrady A4 w okolicy węzła Kostomłoty jeden pojazd osobowy uderzył w przydrożne barierki. - Jadący prawym pasem kierowca seata, chcąc zmienić pas na lewy, wymusił pierwszeństwo oraz gwałtowne hamowanie jadącego prawidłowo samochodu marki renault. By uniknąć zderzenia, kierowca renault odbija , przejeżdża przez prawy pas i uderza w barierki. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Kierowca seata uciekł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany. Po zdarzeniu jeden pas ruchu był zablokowany – informuje sierżant Monika Perec z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Do drugiego zdarzenia doszło na 134. kilometrze A4 przed węzłem Kąty Wrocławskie. – Jadący w kierunku Wrocławia, nieprzerwanie przez całą noc, obywatel Niemiec zasnął za kierownicą i zakończył swoją podróż w rowie. Kierujący nie wymagał pomocy lekarskiej. Droga przez pewien czas była zablokowana – informuje sierżant Monika Perec.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA