POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Zbliża się koncert zespołu Spare Bricks we Wrocławiu. Muzyka zespołu Pink Floyd w polskiej wersji

Spare Bricks wystąpią po raz kolejny na scenie we Wrocławiu fot.: mat.pras.

THE WALL po polsku - słynny album Pink Floyd w polskiej wersji zespołu Spare Bricks już 2 grudnia o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław Al. Karkonoska 10.

Przypadające w 2019 roku czterdziestolecie albumu „The Wall” to dobra okazja, by odczytać na nowo przesłanie zespołu Pink Floyd. Czy stworzone w głównej mierze przez Rogera Watersa dzieło to tylko historia odgradzającego się od świata z każdą cegłą w murze Pinka, czy może bardziej uniwersalna opowieść? Dzięki zespołowi Spare Bricks, który podczas serii jubileuszowych koncertów przedstawi całkowicie polską wersję „The Wall”, będzie można przekonać się, czy przesłanie albumu jest aktualne.
Z okazji czterdziestolecia albumu „The Wall” zespół Spare Bricks w wyjątkowy sposób odświeża pamięć o tym wspaniałym dziele. Zespół zaprasza na koncerty, na których wykonuje całkowicie po polsku podwójną płytę „The Wall”. Koncerty Spare Bricks to, w nawiązaniu do oryginału, zawsze wyjątkowe widowiska. Tym razem grupa zaproponuje zupełnie nową oprawę wizualną, mającą wzmocnić wymowę albumu. Uzupełnieniem prawie półtoragodzinnego programu „The Wall” będą utwory z innych, równie ważnych płyt, już w oryginalnych wersjach.
Na koncertach „The Wall po polsku” usłyszymy zespół w składzie: Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Słupski – perkusja.
Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który przygotował tłumaczenie we współpracy z zespołem.

Bilety do nabycia:

On Line:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-28327-the.wall.po.polsku..wroclaw.html

Punkty Stacjonarne :

Sklep Riff ul. Piłsudskiego 28

Księgarnia PWN ul. Kuźnicza 5

Patroni medialni:

Tu Wrocław

Express-Miejski.pl

Radio Wrocław

mat.pras.

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zbliża się koncert zespołu Spare Bricks we Wrocławiu. Muzyka zespołu Pink Floyd w polskiej wersji

    2018-09-07 09:40:42

    gość: ~Jarek

    ostatnio dodany post

    Ale czad - byłem na nich w tamtym roku. Zobaczymy co teraz pokażą

REKLAMA