POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Przed nami Święto Wina w Mieście Skarbów [program imprezy]

Plakat fot.: mpr

Pierwszy weekend września zapisał się w historii Środy Śląskiej jako Święto Wina w Mieście Skarbów. Świętowanie zaczynami już dziś.

O godz. 19 w kościele św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej odbędzie się koncert Wratislavia Cantans. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatne.

Sobota to już dzień z pierwszymi koncertami gwiazd. Na scenie o godz. 18.30 wystąpi Cleo, a około godz. 19.45 Michał Szpak. Organizator przygotował także alternatywę dla koncertów. W Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej o godz. 19 rozpocznie się spotkanie dla miłośników poezji Marii Jolanty Szkwarek.

Impreza w niedzielę zacznie się od tradycyjnego korowodu o godz. 14. Około godz. 15 rozpocznie się konkurs Miss Winnego Grona. Godzinę później swój koncert da Średzka Orkiestra Dęta, a zatańczy zespół Ladies. Tego dnia także będzie można wybrać się do średzkiego muzeum. Tam o godz. 17 rozpocznie się wystawa jubileuszowa "RękoDzieła - z pasji tworzenia". Jeśli czekacie na występy gwiazd, to pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 18. Publiczność będzie zabawiał Cezary Pazura. Po nim około godz. 19.30 wystąpi Maryla Rodowicz.

Mamy dla Was ciekawostkę. Wiecie, kto tak naprawdę wymyślił Święto Wina? [artykuł]

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA