POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Średzka Karta Dużej Rodziny – zapraszamy przedsiębiorców

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mat.pras.

Zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność i posiadających siedzibę na terenie Gminy Środa Śląska do udziału w projekcie Średzkiej Karty Dużej Rodziny.

Projekt ten ma zapewniać osobom z rodzin wielodzietnych wsparcie w postaci rabatów na produkty i usługi oferowane przez lokalnych gminnych przedsiębiorców. Przedsiębiorstwa, które przyłączą się do tej inicjatywy i nabędą status Partnera Programu będą mogły skorzystać z bezpłatnego wsparcia oferowanego przez Gminę Środa Śląska w postaci poinformowania lokalnej społeczności o zniżkach i bonifikatach udzielanych przez przedsiębiorstwo rodzinom wielodzietnym. Informacja o partnerach i ich ofercie pojawiać się będzie w:

 • prasie i portalach lokalnych,
 • stronach www Gminy,
 • Facebooku Gminy,
 • oraz w innych dostępnych środkach przekazu o zasięgu lokalnym.

Ponadto planowane jest wykonanie gazetki promującej firmy partnerskie, która będzie dostępna w punktach partnerskich oraz miejscach wyznaczonych przez Burmistrza w jednostkach gminnych. Wszelkie koszty wytworzenia materiałów informacyjnych pokrywać będzie Gmina Środa Śląska.

Przystąpienie do programu jest nieodpłatne dla obu stron, a oferowane rabaty na usługi lub produkty dla rodzin wielodzietnych nie będą refundowane przez Gminę.

Mamy nadzieję, że projekt Średzkiej Karty Dużej Rodziny przyniesie wymierne efekty dla rodzin wielodzietnych, jak również wpłynie na rozwój firm partnerskich.

Przystąpienie do projektu w pierwszej fazie jest możliwe do 21 września 2018 roku. Dzięki Państwa udziałowi i przy współpracy z Gminą moglibyście Państwo rozwijać swój biznes a jednocześnie przyczynić się do realizacji szczytnego celu.

Wszelkie pytania dotyczące Średzkiej Karty Dużej Rodziny można zgłaszać do Rafała Ratuszniaka – inspektora w Wydziale Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, tel. 713960771.

Artykuł Sponsorowany

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Średzka Karta Dużej Rodziny – zapraszamy przedsiębiorców

  2018-09-11 21:23:05

  gość: ~Ewa

  Słabo. Słabo. W Malczycach jest już dawno. A widzę środa nie ma własnych pomysłów. Albo burmistrz nie ma własnych.

 • 2018-09-11 21:36:04

  gość: ~trhg

  @~Ewa
  Burmistrz zajęty jest pisaniem tłumaczeń na łamy Expressu i sadzeniem kwiatków przed wyborami:)

 • 2018-09-11 22:52:05

  gość: ~do zmiany

  @~trhg Wszystko na ostatnią chwilę robi. Temu panu już dziękujemy.

 • 2018-09-12 12:59:23

  gość: ~er

  Chodzą słuchy że burmistrz nie będzie się ubiegał o kolejną kadencję. Jeśli to prawda to popieram jego decyzję. W mojej ocenie to najlepsza jego decyzja w całej kadencji.

 • 2018-09-12 16:32:39

  gość: ~jdy

  @~er
  Dam na mszę za to żeby ta plotka była prawdą +++

 • 2018-09-14 16:27:03

  gość: ~Henryk

  ostatnio dodany post

  @~Ewa
  No rzeczywiście dawno, aż 1 miesiąc.

 • 2018-09-13 19:15:21

  gość: ~MAM

  A ja bardzo dziękuję za ten pomysł. Wszystkim malkontentom radzę, by patrzyli nie tylko na czubek własnego nosa, ale spróbowali docenić to, co dobre.

REKLAMA