POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Druhowie z Brodna wystąpili w serialu telewizyjnym. Uratowali dziewczynę i mężczyznę

Plan zdjęciowy serialu, w którym zagrali strażacy z Brodna fot.: arch. OSP Brodno

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W połowie sierpnia strażacy z OSP Brodno wzięli udział w nagraniach do serialu telewizyjnego "Na ratunek 112". Zarobione pieniądze przeznaczą na zakup sprzętu.

Druhowie z ochotniczych straży pożarnych w różny sposób próbują zdobyć fundusze na doposażenie jednostek. Strażacy z Brodna zgodzili się zagrać w serialu.

Na początku sierpnia dostali telefon od studia z propozycją wzięcia udziału w jednym z odcinków dokumentu "Na ratunek 112". Jak relacjonują strażacy, atmosfera na planie była bardzo dobra. - To był bardzo upalny dzień, kiedy nagrywaliśmy. Mieliśmy naprawdę fajną ekipę. Wśród osób, które grały ratowników medycznych, jeden z nich faktycznie na co dzień pracował jako ratownik - opowiadają strażacy. - Naszą rolą było uratowanie dziewczyny, która leżała nieprzytomna przed domem i wyciągnięcie z płonącego domu mężczyzny - dodają.

Dla strażaków udział w nagraniach był nowym doświadczeniem, ale przede wszystkim sposobem na zdobycie funduszy na doposażenie jednostki. - Za zaangażowanie się w nagraniach dostaliśmy dwa stroje na owady błonko skrzydłowe. Te nagrania pomogły nam wzbogacić się w nowy sprzęt. Cieszymy się, że mogliśmy zagrać w serialu i poznać fajnych ludzi na planie. Na pewno byliśmy trochę zestresowani. Jeśli będzie następna okazja wystąpienia w jakimś serialu. to napewno będziemy chętni, bo chcemy zarobić coś dodatkowo dla jednostki - opowiada jeden ze strażaków z OSP Brodno Michał Hołownia. Druhowie dodają także, że być może to nie jest ich ostatnia tego typu przygoda.

Za kilka tygodni odcinek ze strażakami z Brodna będzie można obejrzeć w telewizji.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA