POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Jubileusz 20-lecia firmy ANDRE-TECH Pompy Ciepła

W marcu w firmie odbył się tradycyjny Dzień Otwarty fot.: Paweł Harom - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W 2018 roku firma ANDRE-TECH Pompy Ciepła obchodzi 20–lecie istnienia. Firma dysponuje szeroką ofertą nowoczesnych systemów grzewczych.

Oferta usług to: pompy ciepła, odwierty, rekuperacja, fotowoltaika, odkurzacz centralny. Pompy Ciepła to najbardziej przyjazne środowisku, ekologiczne urządzenie grzewcze. Misją firmy ANDRE-TECH jest tworzenie nowoczesnych instalacji grzewczych, które przy minimalnym zużyciu energii, zapewniają komfortowe warunki.

Na dzień dzisiejszy zamontowaliśmy ponad 800 sztuk pomp ciepła i wykonaliśmy własną wiertnicą ponad 80 kilometrów odwiertów. Na utrzymanie pozycji lidera ma wpływ wykwalifikowana kadra pracowników oraz nasza wiedza techniczna poświadczona licznymi certyfikatami i dyplomami – mówi szef firmy Tomasz Andrełowicz. – Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w powiecie średzkim i w czołówce województwa dolnośląskiego rozpoczęliśmy rozpowszechnianie i propagowanie odnawialnych źródeł energii, w tym pomp ciepła. W ostatnich pięciu latach zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce w sprzedaży i montażu gruntowych i powietrznych pomp ciepła – dodaje.

Ilość zamontowanych przez ANDRE-TECH szwedzkich urządzeń, najnowszej generacji pomp ciepła (tym samym rezygnacja z pieców na węgiel) zmniejszyła w bardzo dużym stopniu zanieczyszczenie środowiska.

20 lat to bardzo długi okres. – Były łatwe i trudne zadania, chwile radości i napięte sytuacje, dobre spotkania, dużo pracy i wyrzeczeń, ale przede wszystkim duże osiągnięcia. Nasz sukces to zasługa ludzi, zgranego, zaangażowanego w rozwój firmy zespołu. Jestem im za to wdzięczny. Dziękuję rodzinie, pracownikom, partnerom, dostawcom, instytucjom oraz klientom za to, że obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem. Nasze dzieci - Dawid, Michał i Karol są motywacją do dalszego rozwoju firmy – podsumowuje Tomasz Andrełowicz wraz z żoną Martą.

Komfortowo, oszczędnie, ekologicznie z ANDRE-TECH.

artykuł sponsorowany

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Jubileusz 20-lecia firmy ANDRE-TECH Pompy Ciepła

    2018-09-12 15:36:04

    gość: ~Mama pracownika

    ostatnio dodany post

    Moje gratulacje

REKLAMA