POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Do listopada "Delfinek" w Kątach Wrocławskich ma być gotowy [foto]

Kącki "Delfinek" - wkrótce otwarcie fot.: UMiG Kąty Wrocławskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich możemy już podziwiać niemal gotowy budynek krytej pływalni.

Przypomnijmy, że inwestycja obejmuje budowę niecki basenowej o wymiarach 16,67 x 8,8 m przy zmiennej głębokości od 0,9 do 1,35. Podzielona jest na cztery tory z możliwością oddania skoku do wody ze stopnia zlokalizowanego na każdym torze. Oprócz tego w obiekcie będzie jacuzzi i saunarium z sauną sucha i łaźnią parową. Znajdują się tam także pomieszczenia dla ratowników oraz szatnie i przebieralnie. Gotowy jest już łącznik między nowym budynkiem a szkołą.

Inwestycja była podzielona na trzy etapy. Łącznik ze szkołą był nam potrzebny już na wrzesień, bo znajdują się tam pomieszczenia lekcyjne. Ten etap został wykonany w terminie - informuje burmistrz Antoni Kopeć. W pomieszczeniach łącznika znajduje się sala komputerowa i językowa. - Drugą częścią zadania była budowa parkingu na 54 miejsca, w tym 2 miejsca na autobus i jedno dla osób niepełnosprawnych. Ten etap również jest już gotowy. Część basenowa będzie natomiast skończona początkiem listopada – dodaje burmistrz.

anbo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Do listopada "Delfinek" w Kątach Wrocławskich ma być gotowy [foto]

  2018-10-05 09:35:28

  gość: ~Olo

  Bu nie ma jeszcze i przez was teraz płacze

 • 2018-12-14 08:30:41

  gość: ~dkcvjhjkhdcv

  ostatnio dodany post

  lololololoplolololo,lololololololololololololoololoololllllcxhouoicxui gf;wfshqiohdijmasc usjaiJDILHAjh hfoi fhsdjkhbvkjsbh fjkhxvjk;bvkj l;hklj;sadhdpfajo[ajkdsj fkdasjfdlkjfv lovikdjlkJCDSio msafdiljhcdxlk.nv likjnklxncv;'lmn.nm lk;vm./cxzmlnvl nbvkzxn.,n mjk klnkzck;laslax;jvdsljn viofjnvclkxn xcn/kl'znv;k mkcv;lvjm; vcml;cvv'kl;mv,m ;mmc;mlczl;mczm ml;mc

REKLAMA