Express-Miejski.pl

Festyn policyjny już jutro. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy

Zdjęcie ilustracyjne fot.: rfp

Policjanci z komendy w Środzie Śląskiej zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy podczas corocznego festynu "Policja Dzieciom".

Na uczestników zabawy czekamy 28 września 2018 r. w godz. 12:00-17:00 w parku miejskim przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Środzie Śląskiej. GWARANTUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ I WIELE ATRAKCJI.

W najbliższym piątek, tj. 28 września 2018 r. w godz. 12:00-17:00 wszystkich, którzy chcą z nami pożegnać lato, serdecznie zapraszamy na coroczny festyn policyjny pn.: "POLICJA DZIECIOM". Gwarantujemy wiele atrakcji, dobrą zabawę i trochę edukacji z dziedziny ruchu drogowego w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły".

Organizatorem festynu po raz kolejny jest Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej. Ta cykliczna już inicjatywa ma na celu poprzez zabawę propagowanie wśród najmłodszych prawidłowych zachowań na drodze. Z kolei dorośli mają możliwość porozmawiania z policjantami na nurtujące ich tematy, a także poznania założeń aktualnie realizowanych przez Policję programów, takich jak m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, „Dzielnicowy bliżej nas”, czy aplikacji „Moja Komenda”.

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Festyn policyjny już jutro. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy

  2018-09-29 19:23:19

  gość: ~Mama

  Dlatego samochody jeździły ścieżkami parkowymi i parkowały na trawie w parku.

 • 2018-09-30 22:18:19

  gość: ~Marcin

  ostatnio dodany post

  @~Mama
  Przecież tam jest zakaz ruchu.Policji drogowej nie było?

REKLAMA