Express-Miejski.pl

Funkcjonariusze zatrzymali pijaną kobietę, która potrąciła pieszą

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Potrąciła pieszą. Nie zatrzymała się, by udzielić jej pomocy, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Niedługo potem spowodowała kolizję.

- Policjanci otrzymali informację o leżącej na chodniku kobiecie, której obrażenia mogą świadczyć o tym, że została potrącona przez samochód. Na miejscu jednak nie było żadnego pojazdu. Jednocześnie wpłynęło zgłoszenie o kierującej samochodem marki BMW, prawdopodobnie, nietrzeźwej, która najechała na unieruchomiony pojazd - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Dyżurna połączyła oba zdarzenia i skierowała na miejsce policjantów, którzy natychmiast podjęli czynności. - Po upewnieniu się, że poszkodowana kobieta ma zapewnioną pomoc medyczną, funkcjonariusze udali się na miejsce kolizji, spowodowanej przez kierującą pojazdem marki BMW, który prawdopodobnie uczestniczył we wcześniejszym zdarzeniu. Poczynione przez policjantów ustalenia, a w szczególności uszkodzenia pojazdu, wskazywały, że sprawcą potrącenia 67-latki jest mieszkanka powiatu średzkiego w wieku 35 lat. Przeprowadzone badanie wykazało, że kobieta miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierująca BMW została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu - dodaje rzeczniczka.

Kobieta po wytrzeźwieniu została przesłuchana. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latce trzech zarzutów. Odpowie za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowymi powodując wypadek drogowy znajdując się w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy.

em24.pl/KPP Środa Śląska

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Funkcjonariusze zatrzymali pijaną kobietę, która potrąciła pieszą

  2018-10-08 15:38:57

  gość: ~Bum

  Bo Na Wilkszynie Powinna Byc Policja Co Dziennie i Reagowac na Potrącenia bójki i zadymy u nas!!
  A pani juz lazi pjiana i nasmiewa sie z tego co zrobila twierdzac ze musiala tylko posiedzieć swoje 48h i nic jej nie moga zrobic..
  Brawo!!

 • 2018-10-08 16:45:40

  gość: ~Babs

  @~Bum
  Zgłaszam się w 100 procentach!

 • 2018-10-08 16:52:55

  gość: ~Aska

  Ona ciągle pijana jeździ a te policyjne śmieci nawet nie zatrzymali jej prawa jazdy chodzi teraz po wiosce i się śmieje... Ciekawe kto będzie następny.... Mam nadzieję że któraś z jej córek tylko żeby śmiertelnie będzie znowu smiesznie

 • 2018-10-08 17:00:42

  gość: ~Pawel

  To już nie pierwszy raz a dzieci u nas jest bardzo dużo!! Trzeba tepic ta patologiczna ekipę u nas jeden już siedzi za podobny czyn teraz czas na tą zulice obrzydliwa

 • 2018-10-09 08:46:37

  gość: ~Monika

  Bardzo proszę o pilny kontakt rodzinę Pani , poszkodowanej w tym wypadku. Mój e-mail m.nowicka1@onet.pl

 • 2018-10-09 09:11:58

  gość: ~Kobieta

  ostatnio dodany post

  coś co zachowuje się w taki sposób to raczej nawalona szmata a nie kobieta.
  Nie Ubliżajcie pozostałym kobietom.

REKLAMA