POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Malczyce: 20-latek pokłócił się z partnerką. W złości zniszczył cztery samochody

Uszkodzone pojazdy fot.: KPP Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do policyjnego aresztu trafił młody mężczyzna, który w złości uszkodził cztery zaparkowane pojazdy. Straty wyniosły ponad 4 tys. złotych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu średzkiego w związku ze zniszczeniem czterech pojazdów w jednej z miejscowości  na terenie gm. Malczyce. Wandal „wpadł” następnego dnia po zdarzeniu. - Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Twierdził, że powodem jego zachowania był wypity alkohol i kłótnia z partnerką. Gdy wyszedł z mieszkania, postanowił swoją agresję wyładować na zaparkowanych pojazdach. Idąc ulicą kopał w lusterka i karoserię zaparkowanych samochodów - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej.

20-latek odpowie za zniszczenie czterech pojazdów i spowodowanie strat w łącznej wysokości ponad 4,2 tys. złotych. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu cztery zarzuty. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

em24.pl/KPP Środa Śląska

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Malczyce: 20-latek pokłócił się z partnerką. W złości zniszczył cztery samochody

  2018-10-10 08:27:07

  gość: ~Luk

  Szkoda, że nie wyładował agresji na betonowym słupie. Cymbał jakby przywalił raz tym pustym łbem w slup to by mu sie odechciało.

 • 2018-10-10 09:40:21

  gość: ~Bob

  ostatnio dodany post

  @~Luk
  mógł agresje wyładować na Franku,przynajmniej przysłużyłby się większości mieszkańcom gminy

REKLAMA