POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła pieszego na DK94. Droga jest całkowicie zablokowana [foto]

Śmiertelne potrącenie fot.: em

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś. tj. 9 października przed godz. 20 na drodze krajowej nr 94 na odcinku między Juszczynem a Źródłami.

Wciąż trwają czynności służb. Na miejscu jest straż pożarna, policja oraz prokuator. Wyznaczono objazd przez Kadłub. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym jadąc od strony Wrocławia do Środy Śląskiej potrącił osobę pieszą. Policjanci ustalają tożsamość ofiary - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Aktualizacja

- Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 28-letni mieszkaniec Wrocławia, jadąc od strony Wrocławia w kierunku Środy Śląskiej potrącił nieznaną osobę. Policjanci na miejscu wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z udziałem biegłego. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Policjanci wciąż ustalają tożsamość osoby, która została śmiertelnie potrącona. Wiemy jedynie, że jest to mężczyzna. Kierujący samochodem ciężarowym został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - trzeźwy. Jak zawsze w takich przypadkach od mężczyzny pobrano krew do badań - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA