POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Przyjdź na rekrutacje i dołącz do Jaguars Kąty Wrocławskie

Jaguars Kąty Wrocławskie zapraszają na rekrutacje fot.: Paweł Harom - em24.pl

Półfinaliści poprzedniego sezonu Rozwojowej Ligi Futbolu Amerykańskiego organizują otwartą rekrutacje do zespołu seniorskiego.

Rekrutacja zaplanowana jest na niedzielę 21 października o godzinie 11. Odbędzie się na orliku za halą sportową przy Brzozowej 4 w Kątach Wrocławskich. Futbol amerykański to sport, który rokrocznie zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Również zespół Jaguars przeszedł sporą metamorforę, czego pozytywny efekt mogliśmy oglądać podczas zakończonego niedawno sezonu, w którym drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kaźmierczaka dotarła do półfinału LFA9. Niedzielna rekrutacja to kolejny krok w stronę rozszerzenia kadry zespołu. Być może w przyszłym roku Jaguars powalczą o jeszcze lepszą pozycję.

Czego mogą spodziewać się rekruci podczas najbliższego naboru? Na śmiałków czeka kilka ćwiczeń sprawnościowo-motorycznych, których statystyki i ocena pomoże sztabowi trenerskiemu dopasować przyszłemu zawodnikowi miejsce na boisku. Ważną informacją jest fakt, że rekruci nie muszą znać zasad samej gry. Sztab szkoleniowy nauczy początkujących wszystkiego od podstaw. Warto zabrać ze sobą strój sportowy i obuwie dostosowane do gry na sztucznej murawie.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA