POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ruszyły castingi do nowego programu rozrywkowego „JA CIĘ KRĘCĘ” w TV4 Czwórka

Trwają castingi do nowego programu rozrywkowego fot.: freepik.com

Gospodarzami show będą Artur Andrus i Elżbieta Romanowska. „JA CIĘ KRĘCĘ” to show, w którym ludzie z pasją będą mogli prezentować na scenie swoje umiejętności.

Ja Cię kręcę (oryginalnie „La Corrida”) to rodzinny, ciepły, przyjemny i humorystyczny program rozrywkowy, który cieszy się od lat we Włoszech niezmienną popularnością.

Głównym celem uczestników nie jest rywalizacja, a udział w programie i prezentacja swoich pasji i umiejętności. Prowadzący zapewnią dobrą zabawę i atmosferę w studiu. Zaproszona publiczność bierze aktywny udział w programie, a wybrana część osób z widowni uczestniczy również w występach w trakcie programu.

W każdym odcinku grupa aspirujących uczestników, o różnych, często dziwnych i oryginalnych talentach, prezentuje je przed publicznością w studiu. Nie ma jurorów, nie ma ocen. To publiczność wyraża swoją aprobatę lub dezaprobatę dla poszczególnych uczestników, reagując na występy aplauzem lub dźwiękami z przeróżnych hałasujących urządzeń i przedmiotów przynoszonych do studia. O tym, kto wygrywa w odcinku decyduje ostatecznie widownia.

Poszukiwani są uczestnicy, którzy mają poczucie humoru i dystans do siebie, a przede wszystkim chcą wystąpić w telewizji. Uważają, że potrafią śpiewać, tańczyć, recytować, rapować, rozśmieszać, grać na instrumentach, mają zdolności aktorskie, parodystyczne, dźwiękonaśladowcze, komediowe lub posiadają inne umiejętności, którymi chcieliby się podzielić z publicznością i widzami. Zapraszamy również duety i małe grupy.

Castingi do programu „JA CIĘ KRĘCĘ” odbyły się już w Białymstoku, Warszawie i Katowicach. Kolejne poszukiwania uczestników będą odbywały się następujących miastach:

 • Wrocław, 21 października 2018, godz. 10.00-18.00, Hotel Novotel Wrocław Centrum, ul. Powstańców Śląskich 7,
 • Poznań, 27 października 2018, godz. 10.00-17.00, Hotel Novotel Poznań Centrum, Plac Andersa 1.

Zgłoszenia można również wysłać na adres: castingi@medionart.pl.

W swojej aplikacji należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu i aktualne zdjęcie. Należy również napisać kilka zdań o sobie odpowiadając na pytania: „Czym na co dzień się zajmujesz?” i „Jaka jest historia Twojej pasji?”, a opcjonalnie przesłać również link do filmiku prezentującego pasję.

Program na antenie poprowadzą znani i lubiani- Artur Andrus i Elżbieta Romanowska.

 

mat. prasowe

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ruszyły castingi do nowego programu rozrywkowego „JA CIĘ KRĘCĘ” w TV4 Czwórka

  2018-12-31 21:56:45

  gość: ~Małorzata

  ostatnio dodany post

  MASAKRA, kto TO wymyślił ?, i za TO płaci ?
  toż TO prawdziwa żenada
  :(((

REKLAMA