POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Pewne zwycięstwo GOKiS-u w Brzegu

SKS Orlik Brzeg – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19:28 fot.: Angelika Harom - em24.pl

W sobotę 20 października w meczu 6 kolejki II ligi szczypiorniści UKS GOKiS Kąty Wrocławskie pokonali na wyjeździe Orlika Brzeg 28:19.

Podopieczni trener Alicji Łukasik przystępowali do meczu wyjazdowego po dwóch kolejnych zwycięstwach ze Świebodzinem i Koninem. Sztab szkoleniowy GOKiS-u miał w tym meczu do dyspozycji trzech bramkarzy. Zabrakło natomiast Tomasza i Michała Łuczaków oraz Macieja Wilka. W pierwszej połowie spotkania gra była wyrównana i żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć rywalom, a po 30 minutach zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 12:12.

W przerwie szczypiorniści z Kątów Wrocławskich musieli usłyszeć kilka motywujących słów, gdyż po wznowieniu spotkania obraz gry całkowicie się zmienił. W 40. minucie goście mieli już przewagę pięciu punktów i mogli spokojniej rozgrywać swoje akcje. UKS pewnie budował korzystny wynik i bez nerwów dowiózł zwycięstwo do końcowego gwizdka. Formą błysnął Michał Jeruszka, który rzucił dla GOKIS-u 9 bramek.

Po tym zwycięstwie UKS plasował się na 3. miejscu, choć rywale z dalszych lokat mieli jeszcze do rozegrania swoje niedzielne spotkania.

Kolejny mecz podopieczni Alicji Łukasik zagrają już w sobotę 27 października, kiedy podejmować będą Spartę Oborniki.

SKS Orlik Brzeg – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19:28 (12:12)

UKS GOKiS: Jeruszka (9), Kazimierczak (4), Pasieczny (4), Ryba (4), Jaworski (3), Krekora (2), Ostrówka (2), Philippe, Grzesiak, Fluder, Andrzejewski, Serafin

Powołanie dla Andrzejewskiego

W sobotę klub poinformował, że młody zawodnik GOKiS-u Bartosz Andrzejewski został powołany na zgrupowanie kadry wojewódzkiej do Karpacza, które odbędzie się w dniach od 26 do 28 października.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA