POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wypadek w Sadkowie i Sośnicy. Oto skutki opadów

Niedzielny wypadek w Sadkowie fot.: OSP Smolec

Wczoraj tj. 28 października na terenie gminy Kąty Wrocławskie doszło do dwóch wypadków samochodowych. Jedno auto dachowało, a kolejne uderzyło w drzewo. 

Zdarzenie drogowe w Sadkowie na DW347 - Zgłoszenie do stanowiska kierowania wpłynęło tuż po 13:30. Na miejscu byliśmy o 13:45, gdzie na 10 kilometrze drogi wojewódzkiej doszło do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego, którym poruszała się jedna osoba. Kierowca samodzielnie opuścił pojazd przed przybyciem straży pożarnej. U mężczyzny stwierdzono ranę ciętą głowy, został on przebadany i przekazany pod opiekę lekarza z pogotowia ratunkowego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora - informuje mł. bryg. Mariusz Piasecki oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce w Sośnicy po godzinie 16. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. - Na miejscu zdarzenia byliśmy chwilę później po otrzymaniu zgłoszenia. Samochodem poruszała się jedna osoba, która uskarżała się na ból głowy. Została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu instalacji lpg znajdującej się w samochodzie -  informuje mł. bryg. Mariusz Piasecki oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wypadek w Sadkowie i Sośnicy. Oto skutki opadów

    2018-10-29 09:16:59

    gość: ~kierowca

    ostatnio dodany post

    to nie są skutki opadów tylko nieumyślność kierowców. Jak ktoś nie potrafi dostosować prędkośći do warunków atmosferycznych to powinien zmienić auto na rower.

REKLAMA