POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W niedzielę w Gałowie będzie wielkie święto. Przed nami Hubertus

Hubertus 2017 fot.: anbo

4 listopada na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Gałowie odbędzie się kolejna edycja jeździeckiego święta - Hubertusa.

Na tej imprezie nie może zabraknąć miłośników jeździectwa, a także tych, którzy chcą spędzić weekend wśród wspaniałych ludzi i zwierząt. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 12 na terenie pałacu w Gałowie. Następnie w programie przewidziano zabawę pn. Lis szukany. - Lisia kita będzie gdzieś na terenie pałacu dobrze ukryta. Ten jeździec, który znajdzie ją jako pierwszy, zwycięża w tej konkurencji - informują organizatorzy wydarzenia.

Wśród atrakcji będzie pokaz jazdy bez ogłowia, trail, czy gonitwa za lisem. - Gonitwa to najważniejszy punkt każdego Hubertusa. Lisem będzie fantastyczna Awanti pod Zuzanną Zagórską. Kto u nas jeździ ten wie, że ta para jest niezwykle szybka i zwrotna, także zerwać z rękawa Zuzi lisią kitę będzie nie lada wyzwaniem. Podobnie jak rok temu gonitwa dostarczy nam masę emocji! Będzie co oglądać! - dodają organizatorzy.

Po wszystkich atrakcjach odbędzie się biesiada. Będzie dobre jedzenie i najważniejsze: fantastyczna atmosfera. Organizatorami są Stajnia Ardena i Fundacja IG.

 

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA