POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

To nie koniec udziału Gosi Pauki w The Voice of Poland. Wystąpi w odcinkach na żywo

Gosia Pauka w programie Voice of Poland fot.: materiały prasowe

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Utworem Natalii Przybysz pt. "Miód", Gosia Pauka zapewniła sobie miejsce w odcinkach na żywo w programie The Voice of Poland.

Za nami ostateczna rozgrywka w „The Voice of Poland”. Trenerzy wybrali najlepszą szesnastkę, która powalczy w odcinkach na żywo. Wśród  tych, których zobaczymy ponownie na szklanym ekranie jest Gosia Pauka, która w sobotni wieczór wykonała utwór Pauliny Przybylskiej - Miód. Swoim występem poderwała jurorów z foteli i nie pozostawiła Patrycji Markowskiej wyboru. – Gosia, no co ja mam powiedzieć? Przecież ja Cię kocham od początku! Masz w sobie wszystko i jeszcze dzisiaj tak pięknie wyglądasz, z taką klasą – mówiła trenerka, po czym zdecydowała o przejściu Gosi do kolejnego etapu programu.

- To są naprawdę najlepsi z najlepszych. To są cztery super silne osoby, których jestem ciekawa, których płyty bym kupiła i na których koncerty bym poszła. To jest mój największy sukces - przyznała Markowska.

- Myślę, że w odcinkach na żywo adrenaliny nie będzie brakowało. Teraz wszystko w rękach widzów. Zobaczymy, kogo Polska będzie chciała mieć na dłużej - mówiła już po swoim występie średzianka.

Występ Gosi Pauki 

 

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • To nie koniec udziału Gosi Pauki w The Voice of Poland. Wystąpi w odcinkach na żywo

    2018-11-05 06:32:52

    gość: ~Ania

    ostatnio dodany post

    Pięknie ;)))Pani Gosiu nie znam Pani osobiście ale kibicuję Pani talentowi najmocniej jak potrafię;)) pozdrawiam serdecznie

REKLAMA