POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Zderzyły się dwa pojazdy na autostradzie. Poszkodowana została kobieta [aktualizacja]

Wypadek na autostradzie A4 fot.: OSP Ujazd Górny

W niedzielę 4 listopada około godz. 17 na 121 kilometrze autostrady A4 na wysokości miejscowości Jarosław (gm. Udanin) doszło do wypadku.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jarosławia, Ujazdu Górnego, Kostomłotów i ze Środy Śląskiej. Była również policja oraz zespół pogotowia ratunkowego.

Na pasie autostrady w kierunku Zgorzelca samochód osobowy marki BMW najechał na tył pojazdu dostawczego. Droga była całkowicie zablokowana. Osobówką podróżowały cztery osoby. Jedna z nich kobieta w wieku około 40 lat została poszkodowana. - Troje pasażerów samodzielnie opuściło pojazd. Poszkodowana kobieta była w aucie na tylnym siedzeniu. Uskarżała sie na ból szyji i w klatce piersiowej. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, podano jej tlen i założono kołnierz ortopedyczny - informuje Dariusz Domaradzki rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulator w osobówce. Zniszczeniu uległ przód BMW. Straty oszacowano na około 30 tys. złotych.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA