POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Utrudnienia w ruchu w czasie Święta Niepodległości w Kątach Wrocławskich

Utrudnienia w ruchu w czasie obchodów 100-lecia niepodległości fot.: em24.pl

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Podobnie jak w całym kraju, w Kątach Wrocławskich odbędą się uroczystości.

Główne obchody Święta Niepodległości odbędą się w tym roku na Runku w Kątach Wrocławskich, na placu parkingowym przed pomnikiem. W związku z tym powstaną utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Prosimy o nieparkowanie aut w niedzielę (11.11.2018) na placu przed pomnikiem w rynku. Cały plac jest wyłączony z ruchu, od wczesnych godzin porannych będzie przygotowywana cała infrastruktura.

2. Prosimy nie parkować aut przed frontem budynku ratusza (od strony Piekarni Cukierni Bąkowski). W sobotę (10.11.2018) od godziny 10 będzie tam przygotowywana instalacja pod mapping (pokaz iluminacji świetlnej).
Wykonawca bedzie montował wysokie wieże z rusztowań pod projektory.

3. Na czas przygotowań do uroczystości i samej uroczystości zostanie wprowadzony w Rynku tymczasowy ruch pojazdów. Szczegóły znajdziecie Państwo na załączonej grafice, prosimy o czytanie znaków drogowych.Wjazd do Rynku od strony ulicy Barlickiego zostanie przekierowany w lewo obok Apteki pod Cedrem i Cukiernią Grabarczyk, następnie będzie możliwość skrętu tylko w lewo w ulicę Okulickiego.

Wjazd do Rynku od strony ulicy Świdnickiej zostanie przekierowany w lewo obok Salonu Plusa i Sklepu Mięsnego, następnie będzie możliwość skręcenia w lewo w ulicę Sikorskiego.

Przepraszamy za utrudnienia!

UMiG Kąty Wrocławskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA