POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W Smolcu ruszają treningi społeczne

#TreningiSpołeczne fot.: em

Smoleckie Towarzystwo Sportowe Sokół Smolec jako pierwsze wyszło z inicjatywą i uruchamia treningi społeczne dla młodzieży.

W ramach programu, który rusza 13 listopada, młodzież ze Smolca raz w tygodniu będzie miała możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym treningu z trenerem Sebastianem Neską. Zajęcia odbędą się w każdy wtorek o godzinie 18.15 na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu. Zajęcia skierowane są do młodzieży, która nie trenuje na co dzień w smoleckim klubie.

Jakiś czas temu graficiarz "ozdobił" nowo zamontowane rolety w domku klubowym na boisku. Robiliśmy też akcje sprzątania wałów po przeniesieniu trybun. Przy tej okazji na Smolec24.pl ruszyła dyskusja, że młodzież nie ma co robić i trzeba ją aktywizować. Chcemy zachęcić młodych ludzi, którzy przesiadywali na trybunach, a teraz siedzą na wale, żeby zaczęli grać w piłkę. Mamy aktywne dzieci, aktywnych dorosłych i seniorów, a z młodzieżą jest krucho. Zachęcamy też inne organizacje do włączenia się w akcję, żeby stworzyć całościową ofertę różnych zajęć dla nastolatków, ale też młodych ludzi – informuje Kamila Bartosik z zarządu Sokoła Smolec.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA