POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Trzy samochody zderzyły się na zjeździe w Kostomłotach. Jedna osoba trafiła do szpitala [foto]

Kolizja na zjeździe w Kostomłotach fot.: 24wroclaw.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W piątek 9 listopada w godzinach porannych na zjeździe z autostrady A4 w Kostomłotach doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Przyczyną zdarzeń w tym miejscu najczęściej jest nieustąpienie pierwszeństwa. Tak samo było tym razem. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda jadąc od Strzegomia, nie ustąpił pierwszeństwa zjeżdżającej z autostrady osobówce marki Citroen. Doszło do zderzenia. Skoda odbiła się i uderzyła w jadącą ciężarówkę marki Mercedes, która jechała z przeciwnej strony.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu była straż pożarna, która zabezpieczyła teren i kierowała ruchem. Kierowcy musieli liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Trzy samochody zderzyły się na zjeździe w Kostomłotach. Jedna osoba trafiła do szpitala [foto]

    2018-11-12 10:30:56

    gość: ~Udanin

    ostatnio dodany post

    Ten zjazd, a praktycznie wyjazd z autostrady w Kostomlotach jest tak oznaczony znakami pionowymi i poziomymi że tylko jakis idiota który znalazł prawo jazdy w Lays'ach może się tam rozbić. Totalna ignorancja przepisów ruchu drogowego czy zwyczajna ich nieznajomość? Ok, faktycznie jest tam trochę nietypowo, bo z reguły jak się zjeżdża z autostrady to jest się na podporządkowanej ale litości! Tam naprawdę jest dobrze pierwszeństwo przejazdu oznaczone!!!

REKLAMA