POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Koncert Agnieszki Chylińskiej we Wrocławiu już w najbliższą niedzielę

Agnieszka Chylińska zagra we Wrocławiu fot.: mat.pras.

18 listopada o godzinie 19.00 we Wrocławiu w Centrum Koncertowym A2 będziemy mogli zobaczyć koncert Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska jest barwną postacią polskiej sceny muzycznej. Od 1994 roku wokalistka rockowego zespołu O.N.A. Od 2009 roku solowa piosenkarka. Chylińska zdobyła mnóstwo nagród i wydała kilka płyt, na koncie ma również kilkanaście singli.

W mediach Agnieszka Chylińska zagościła na stałe w 2008 r. Wtedy została jurorką pierwszej polskiej edycji programu Mam Talent. Styl Chylińskiej zmienił się o 180 stopni, zmieniła fryzurę i postawiła na stylizacje - bardziej kobiece. Wielokrotnie zmieniała długość i kolor włosów.

Po mocnym i przebojowym albumie "Forever Child" wróciła z gitarową płytą "Pink Punk", pełną boleśnie szczerych tekstów o sobie i swoim małżeństwie. Proste rockowe dźwięki szokują nie mniej niż szczere do bólu teksty takich utworów, jak "Mam zły dzień" czy "Śmie(r)ć".

Serdecznie zapraszamy na koncert tej topowej wokalistki. Już w najbliższą niedzielę we Wrocławiu. Bilety są jeszcze dostępne. Aczkolwiek radzimy się śpieszyć, bo jest ich już niewiele.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA