POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Rynek w Kątach Wrocławskich opanuje świąteczny klimat. Wkrótce odbędzie się bożonarodzeniowy jarmark

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Niebawem kącki rynek ogarnie iście świąteczna atmosfera. Przez dwa dni mieszkańcy cieszyć będą się jarmarkiem bożonarodzeniowym.

Świąteczne wydarzenie zaplanowano na sobotę i niedzielę 8. i 9. grudnia. Wszyscy, którzy w tych dniach zdecydują się odwiedzić jarmark, będą mogli wziąć udział w I Kąckim Wspólnym Śpiewaniu Kolęd. Nie zabraknie muzyki wykonywanej na żywo. Zapewnić mają ją takie zespoły jak "Gwiazdy", "Mały Asyż", Jacek Geremesz z muzykami czy "Wrocław Gospel Choir". W magicznej, świątecznej atmosferze nie może zabraknąć zdolnych uczniów i uczennic z Kątów Wrocławskich i Smolca.

Czym byłby bożonarodzeniowy jarmark bez tradycyjnych potraw, wypieków czy trunków? Uspokajamy, organizatorzy zapewniają, że każdy łakomczuch znajdzie coś dla siebie, a najmłodsi z pewnością chętnie spotkają się ze Świętym Mikołajem czy wezmą udział w specjalnych warsztatach bożonarodzeniowych.

Po raz pierwszy uroczyście odpalona zostanie choinka, która zdobić będzie rynek w Kątach Wrocławskich w okresie świątecznym.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA