Express-Miejski.pl

Zebrali dla Alanka ponad 40 tys. złotych! [foto+video]

Koncert Charytatywny Serduszko dla Alanka fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W niedzielę w sali sportowej szkoły podstawowej w Ujeździe Górnym spotkali się mieszkańcy z gminy Udanin i nie tylko. Byli także przedstawiciele lokalnego samorządu.

Od godz. 12 trwał tam koncert charytatywny Serduszko dla Alanka. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Były występy muzyków, kiermasz bożonarodzeniowy, fotobudka, loteria i najważniejszy punkt imprezy - loteria. Można było także zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Zespół Na Czasie wystąpił w trakcie koncertu

Uczestnicy mogli wylicytować m.in. zmywarkę, wycieczkę do Brukseli, weekend w hotelu Gołębiewski w Karpaczu dla dwóch osób, czy koszulkę z autografami Legii Warszawa. Darczyńców było wielu. Zebrana łączna kwota wylicytowanych przedmiotów to 20 810,00 złotych. To jednak nie wszystko ponad drugie tyle zebrano z puszek, kiermaszu i darowizn od darczyńców. Ponad 40 tys. złotych zebrano na koncercie dla Alana. 

To jednak nie koniec. Przedmioty, które nie zostały zlicytowane na koncercie zostaną teraz wystawione na aukcje internetowe. 

Cały czas można pomóc małemu Alanowi. Na portalu siepomaga.pl jest zebranych już prawie 100 tys. złotych. Przypomnijmy, że chłopiec na operację w Bostonie potrzebuje ponad 1 mln złotych.

anbo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zebrali dla Alanka ponad 40 tys. złotych! [foto+video]

  2018-12-04 11:36:09

  gość: ~Uczestnik

  A gdzie zdjęcia z ojcem. Z tego co widziałem cały czas zajmował się synem a mamusia tylko pozowała do zdjęć. Świetnie wyszedł jej taniec z góralem.pozdrawiam

 • 2018-12-04 21:31:50

  gość: ~Uczestnik

  Znam bardzo dobrze mame Alanka i tate rowniez,mama zajmoje sie Alanem 24h CODZIENNIE a tatus zrobil dobra pokazowke jak zawsze to w jego stylu. Pozdrawiam.

 • 2018-12-04 22:33:02

  gość: ~Uczestnik

  ostatnio dodany post

  @~Uczestnik
  Dziwne jak by się nie zajmowała skoro sprawuje opiekę nad Alankiem. Chodzi tylko o to że w tym wszystkim Alanek jest najważniejszy.Gdyby to była pokazówka dziecko nie było by tak za ojcem co można było zauważyć.

 • 2018-12-04 11:59:18

  gość: ~Romek

  Co nie którzy przyszli dla obserwacji!!!

REKLAMA