Express-Miejski.pl

Brytyjski klub Wolverhampton Wanderers podarował stroje Wilkom Różana [video]

Klub Wilki Różana dostał nowe stroje fot.: weszlo.com

2 sierpnia A-klasowy klub piłkarski Wilki Różana został okradziony. Na Mikołajki zawodnicy dostali nowe stroje.

Przypomnijmy, że złodzieje ukradli m.in. dwa komplety strojów meczowych, osiemnaście piłek, obuwie sportowe, karimaty, bidon czy getry, które klub wygrał w turnieju organizowanym przez wicestarostę Grzegorza Pierzchalskiego. Ponadto napastnicy zdemolowali budynek szatni, gdyż do środka dostali się, niszcząc okna i zamki w drzwiach. Według wstępnych ustaleń wartość skradzionego sprzętu oscyluje w granicach 5 tysięcy złotych. Klub pozostał bez sprzętu na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek legnickiej A-klasy.

Po kilku miesiącach od tego zdarzenia Wilki dostały wyjątkowy prezent. Z okazji Mikołajek drużyna Premier League Wolverhampton Wanderers FC podarowała klubowi komplet koszulek. O zdarzeniu poinformował CeoinDeal Polska, oficjalny sponsor brytyjskiego klubu. - Okazało się, że w Polsce, w niewielkiej miejscowości Różana, również grają Wilki. Nawet ich nazwa jest inspirowana sławnymi Wolves! Latem tego roku klubowi Wilki Różana skradziono sprzęt sportowy i zniszczono im szatnię, zostawiając klub nawet bez piłek. Postanowiliśmy zadziałać i stało się coś niesamowitego - czytamy w komunikacie firmy.

- Wilki z Wolverhampton słysząc historię Wilków Różana, zdecydowały się przekazać im stroje sportowe - dokładnie takie same, w jakich grają oni sami. Radość Wilków Różana była ogromna! My również jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy pomóc. Mamy nadzieję, że od teraz każdy mecz Wilków Różana będzie już tylko wygrany - podsumowują pracownicy firmy.

Dla piłkarzy z gminy Udanin został także nagrany krótki filmik, w którym występuje portugalski zawodnik angielskiego klubu Ruben Neves. - Wiemy o was Wilki Różana. Wysłaliśmy wam koszulki. Mamy nadzieję, że się podobają. Jednocześnie życzymy wam samych sukcesów w przyszłości - mówi piłkarz.

anbo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA