POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Gmina Miękinia: uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku fot.: GM

Trwa realizacja projektu, dofinansowanego ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.  

Projekt obejmuje budowę sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i teletechnicznej oraz budowę dróg wewnętrznych w stale rozrastającej się strefie aktywności gospodarczej w obrębie miejscowości Źródła, Błonie i Miękinia. W efekcie, na kolejnych inwestorów czekać będzie 14 ha terenów inwestycyjnych.

Dotychczas w ramach zadania największy postęp prac odnotować można przy budowie dróg wewnętrznych w obrębie Miękinia i Błonie, gdzie wykonano sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, instalacje teletechniczne i elektryczne pod oświetlenie drogowe oraz rozpoczęto prace bitumiczne.

Na ulicy Maszynowej wykonano wodociąg, kanalizację sanitarną, podbudowę pod nawierzchnię i rozpoczęto prace bitumiczne. Najmniej zaawansowane są prace na ul. Piaskowej, gdzie dotychczas wykonano wodociąg i rozpoczęto prace związane z rozbudową kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenia drogowego.

GM

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA