POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Dziś w Środzie Śląskiej rozpoczynają się ogólnopolskie zimowe warsztaty grupy ORUN Capoeira

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Od dziś Miasto Skarbów będzie gościło u siebie wielu fanów Capoeiry. Rozpoczynają się zimowe warsztaty.

W naszym mieście rozpoczynają się ogólnopolskie zimowe warsztaty grupy Orun Capoeira. - Tematyką warsztatów będzie przede wszystkim muzyka w Capoeira. Śpiew, emisja głosu, rytmika, harmonia, prowadzenie roda. Oczywiście nie zabraknie nauki gry na instrumentach - informują organizatorzy.

Treningi Capoeira oraz Maculele poprowadzą: prof. Cabaça, instr. Galo i instr. ArcoIris. Gośćmi będą: prof. Barril, instr. Pombinha i instr. Sapo. Warsztaty będą trwać od piątku 18 stycznia do niedzieli 20 stycznia na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy 1-go Maja w Środzie Śląskiej. W sobotę dla chętnych osób zajęcia będą bezpłatne. Dodatkowo w sobotę od godz. 11 do 13 będą prowadzone warsztaty dla dzieci.

- Zajęcia Capoeiry w Środzie Śląskiej prowadzone są od 2010 roku. Zapraszamy wszystkich na zajęcia podczas zgrupowania. Dla osób, które nigdy wcześniej nie ćwiczyły, a chciałyby spróbować to świetna okazja. Zapewniamy świetną atmosferę na zajęciach - zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu Łukasz Luks instruktor Galo Orun Capoeira Polska.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA