POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

WOŚPowisko 2019: pobili zeszłoroczny rekord. Zebrali ponad 15 tys. złotych!

WOŚPowisko w Przedmościu fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W wielu sztabach trwa jeszcze liczenie, ile pieniędzy udało się zebrać na 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na WOŚPowisku pobili rekord.

Stowarzyszenie Unia Przygody 4x4 po raz kolejny zorganizowało imprezę pn. WOŚPowisko w Przedmościu. Zostały przygotowane trzy trasy dla samochodów terenowych w Przedmościu. Na trasie były konkurencje, którym zawodnicy musieli sprostać m.in. poprzez zdobywanie punktów. Na każdego uczestnika czekał ciepły posiłek i napoje. 

Po zakończonych zmaganiach na trasach odbyła się licytacja przedmiotów i usług w postaci voucherów przekazanych przez lokalne firmy i nie tylko. Mini zabawkowy samochód policyjny został wylicytowany za ponad 700 złotych. Uczestnicy WOŚPowiska byli bardzo hojni.

Licytacja na WOŚPowisku

Najlepsze załogi zostały uhonorowane pucharami wykonanymi przez ślusarza artystę oraz drobnymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. 

To, co jest najważniejsze to fakt, że na WOŚPowisku udało się pobić zeszłoroczny rekord. Udało im się zebrać ponad 15 tys. złotych. - Jesteście z nami już 6 rok! Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom, sponsorom, kibicom, sołectwu Przedmościa, ratownikom, strażakom i każdemu, kto był nawet przelotem! To wszystko dzięki Wam! Jesteście motorem napędzającym nas do działania! - podsumowują organizatorzy.

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • WOŚPowisko 2019: pobili zeszłoroczny rekord. Zebrali ponad 15 tys. złotych!

    2019-01-14 12:04:00

    gość: ~Adam

    ostatnio dodany post

    W sylwestra. Krytykują fajerwerki tutaj nie... Nonsens...

REKLAMA