POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W Malczycach na rzecz WOŚP zebrano prawie 34 tysiące złotych [foto+video]

Finał WOŚP w Malczycach fot.: Angelika Harom - emka.news

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Emocje sięgały zenitu na wczorajszych aukcjach WOŚP w Malczycach. W Gminnym Domu Kultury zebrało się mnóstwo ludzi dobrego serca, którzy byli skłonni wydać parę groszy.

Pierwszą atrakcją 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było puszczenie "serduszek do nieba", wielu mieszkańców gminy i nie tylko zebrało się na placu targowym około 15.20. Uczestnicy dostali balony w kształcie serca napełnione helem. Równo o godzinie 15.27 zostały one wypuszczone w niebo. Widok i radość dzieci był nieoceniony.

Następnie wszyscy przeszli do GOK-u, gdzie wystąpiły przedszkolaki ze swoim programem oraz lokalni artyści. Nie zabrakło również licytacji WOŚPowych gadżetów. Sztab malczycki łącznie uzbierał 33 919,27 złotych. Imponująca kwota. Serdecznie gratulujemy.

EMka.news

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Malczycach na rzecz WOŚP zebrano prawie 34 tysiące złotych [foto+video]

  2019-01-16 23:03:26

  gość: ~obserwator

  Cieszymy sie z kwesty na WOŚP i znowu Malczyce i gmina okazały się najbardziej szczodre, ale wracając do rzeczywistości na najbliższą sesję 22.01 wójt szykuje nam nowy statut dla ośrodka zdrowia w Malczycach. Już teraz nastąpiły zmiany związane z rejestracją i coraz gorzej działającymi lekarzami, a teraz zmiany statutowe. Coraz bliżej nam do prywatyzacji i przekazania go rodzinnej spółce O.? Może wójt udostępni społeczeństwo nowy statut i poczeka na opinię ludzi!!!

 • 2019-01-18 14:54:06

  gość: ~Kamila

  @~obserwator
  O czym ty piszesz ? Do lekarza dostaje się w tym damy dniu ? Ja jakaś nie miałam problemu z rejestracja a jestem przynajmniej 3 - razy w miesiącu. Widzę ze niektórym osoba ośrodek leży ..... ja jestem zadowolona z funkcjonowanie ośrodka !!!! Pewnie pisze to pani Radna która w ośrodku była dawno. Proszę o to oby express miejski opublikował numer IP który wypisuje te bzudury !!!! I pójdę z tym do ośrodka zdrowia !!!! Jak można tak krytykować ludzi którzy się starają o nasze zdrowie !!!! Wstyd !!!

 • 2019-01-19 21:30:18

  gość: ~pacjent

  @~Kamila Uzupełnij też swoje IP i nazwisko a na pewno chorzy z przyjemnością wymienią z tobą swoje uwagi

 • 2019-01-20 21:19:56

  gość: ~Krystyna

  @~pacjent
  ..... chorzy .... wiecie co jak wam nie wstyd Pani Doktor Malnelska, Szymczak, olkowski, Mazur robi dla nas wszytsko co maga przyjmują ponad siły. Nie słyszałam która przychodnia ma po 140 osób dziennie do przyjście. A wiecie skąd to wiem a wiem ze zawsze jak potrzebuje pomocy i wiem ze jest tak duO osób bo rejestracja mówi to idę do lekarza ze złe soe czuje i jestem przyjęta !!! Powtórzę komentarz koleżanki jak komuś się nie podoba funkcjonuje to niech się wypisze pójdą do środy Śląskiej i będą tam na pewno będzie tam lepiej. Pozdrawiam i załogo nie dajcie się tym komenatrzyz Ps pani radna G. Daj sobie spokój z tymi głupimi komentarzami!!!

 • 2019-01-20 21:57:24

  gość: ~milik

  ostatnio dodany post

  @~Krystyna Czytając ten komentarz i wpis Kamili myślę, że jeszcze jeden specjalista przydałby się w tej przychodni. I to na pełny etat, bo na prawdę problem narasta ;-)

 • 2019-01-20 21:22:36

  gość: ~Kamila

  @~pacjent
  Ja się nie boje napisać jak się nazywam !!! I nie boje się ze chorzy przyjdą do mnie bo wiem ze wszyscy są przyjmowani co potrzebują pomocy. Wiec sobie daruj !!! I tak i tak napisałam do redakcji o możliwość wiadomości z adresem IP jeżeli się zgodzą to wszytsko będzie jasne kto wypisuje takie bzudury !!! Ps Pani Doktor Manelska nigdy mi nie odmówiła przyjęcia. I mam nadzieje ze nie czyta takich głupi komenatrzy i ze nie odejdzie z naszego ośrodka. Jeżeli tak się stanie to zobaczymy czy będziecie tacy.....

 • 2019-01-18 15:09:48

  gość: ~Justyna

  @~obserwator
  Jak Ci się nie podoba to się wypisz !!!! Ja jestem zadowolona z funckjonowania ośrodka zdrowia z lekarzy !!!! Wszystko gra tak jak powinno być.

 • 2019-01-19 21:27:25

  gość: ~pacjent

  @~Justyna Oczywiście, że prawda. Lekarze się nudzą w Malczycach oczekując na pacjentów i zaciąga górskie powietrze od Ruska z wysypiska śmieci. Pozdrawiam Malczyczan. Dużo, dużo zdrowia życzę.

REKLAMA