POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Wyjazdowa przegrana średzkich siatkarzy. Rozegrali mecz w Strzelinie

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Licznie zgromadzeni kibice na hali w Strzelinie byli świadkami kolejnej porażki Średzkiego LZS-u w meczu 15. kolejki ZINA Dolnośląskiej Ligi Piłki Siatkowej. 

Gospodarze ze Strzelina bezlitośnie obnażyli wszystkie mankamenty Średzianina, który gładko przegrał spotkanie w stosunku 0:3.

O komentarz poprosiliśmy jednego z zawodników średzkiej drużyny. - Ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego po kolejnym przegranym meczu. Mieliśmy swoje szanse w tym spotkaniu, jednak nie byliśmy w stanie ich wykorzystać. Jesteśmy sfrustrowani obecną sytuacją. Bardziej niż sama porażka martwi nas styl, w jakim przegrywamy. Mecz ze Strzelinem pokazał, że aby zacząć walczyć z jakimkolwiek przeciwnikiem, musimy poukładać najpierw swoją grę - opowiada siatkarz. - Nie zwieszamy jednak głów. Przed nami tydzień treningów, który będzie dla nas okazją, żeby poukładać swoją grę i przygotować się do walki z kolejnym przeciwnikiem - dodaje.

Następny mecz LZS Fiuka Średzianin Środa Śląska rozegra 19 stycznia w hali przy ulicy Górnej w Środzie Śląskiej. Wszystkich sympatyków średzkiej drużyny na ten mecz serdecznie zapraszamy.

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wyjazdowa przegrana średzkich siatkarzy. Rozegrali mecz w Strzelinie

    2019-01-16 19:52:41

    gość: ~LZS

    ostatnio dodany post

    Skandal. Szkolenie powinno być rozpoczęte od podstaw. Na początku szkolenie młodzieży a potem seniorzy. Kasa idzie na armię zaciężną. W składzie 1, może 2 zawodników ze Środy Śląskiej. Mimo że nie zgadzam się z waszą polityką życzę zwycięstw.

REKLAMA