POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Mieszkańcy Środy Śląskiej: „Jurku dziękujemy!” [video]

Światełko do nieba na średzkim rynku fot.: em

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dziś wieczorem na rynku w Środzie Śląskiej ponownie zebrali się mieszkańcy. Tym razem by symbolicznie podziękować Jerzemu Owsiakowi.

Tydzień temu w całej Polsce odbył się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety tego dnia doszło do tragicznego wydarzenia w Gdańsku, gdzie mężczyzna ranił nożem prezydenta Pawła Adamowicza. Samorządowiec dzień później zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Po tych tragicznych wydarzeniach Jerzy Owsiak zdecydował zrezygnować z pełnienia funkcji prezesa zarządu fundacji. 

Wczoraj w sobotę 19 stycznia po pogrzebie prezydenta Jerzy Owsiak zdecydował się powrócić do fundacji i dalej pracować dla WOŚP. Swoje oświadczenie opublikował na portalu społecznościowym.

Mieszkańcy Środy Śląskiej postanowili podziękować Owsiakowi za powrót do fundacji. Przy okazji do puszki zebrali 1 337 złotych. Całą kwotę przekażą dla WOŚP.

em

18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Mieszkańcy Środy Śląskiej: „Jurku dziękujemy!” [video]

    2019-01-20 22:39:59

    gość: ~Tworki

    Ała...

  • 2019-01-20 22:49:11

    gość: ~Troll

    No ja Was proszę, byście się nie kompromitowali. To, że nie jest odpowiedzialny za tragedię, która miała miejsce to oczywiste, ale skoro powiedziało się jedno to trzeba być konsekwentny, oddać pałeczkę może młodszym, a nie robić cyrk i się na tragedii promować. Ale niestety działa tu owczy pęd - no wszyscy tak robią to my też. Zero refleksji, smutne..

  • 2019-01-21 09:26:21

    gość: ~Średzianka

    Do Trolla. Zero refleksji to masz Ty. Tylko krytykować potrafisz, a sam nic nie robisz. Więc lepiej się nie wypowiadaj ... Ci ludzie , którzy się tam zebrali poszli z potrzeby serca, a nie z owczego pędu jak to nazwałeś. Tylko obrażać potrafisz.

  • 2019-01-21 09:33:44

    gość: ~Troll

    @~Średzianka
    Udowodnij, że obrażam. Które słowa na to wskazują? Z potrzeby serca mnie atakujesz? Bo nie wolno mieć swojego zdania w czasach "wolności" słowa? Nie zgadzam się z czymś to trzeba to uszanować, nie każdy musi podzielac zdanie "reszty" i nie masz prawa mnie pouczać jeśli sama się nie zastanowisz tylko działasz bezmyślnie bo tak piszą na fejsie czy mówią w tv. Nasze społeczeństwo nie myśli i to jest tego przykład.

  • 2019-01-21 10:02:48

    gość: ~tupolew 104

    No to następny do beatyfikacji,jeszcze za życia.

  • 2019-01-21 10:03:42

    gość: ~taśma czaskowskiego

    No to następny do beatyfikacji,jeszcze za życia.

  • 2019-01-21 17:34:35

    gość: ~Maria

    @~taśma czaskowskiego
    A dla Ciebie jest miejsce w Lubiążu

  • 2019-01-29 10:51:43

    gość: ~k27500

    ostatnio dodany post

    Masz rację.

  • 2019-01-21 17:32:38

    gość: ~ToWażne

    Od dziś można ponownie składać wnioski w ramach programu "Czyste powietrze". Program ruszył we wrześniu 2018 roku jednak z powodu wprowadzenia do niego zmian związanych ze sposobem rozliczania dotacji na termomodernizację oraz wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła został na kilka tygodni wstrzymany.
    Dziś w Środzie Śl SMOG wynosi 145 ! To groźne dla życia!

  • 2019-01-21 18:24:37

    gość: ~Oooo

    @~ToWażne
    Trafnie i na temat, w końcu.

  • 2019-01-21 19:59:33

    gość: ~Emeryt

    @~ToWażne
    Czy ktoś wie czy uszczelki gumowe w oknach zatrzymują SMOG ? Dziękuję serdecznie za odpowiedź!!

  • 2019-01-21 18:34:13

    gość: ~the

    Wielgucki ma rację. To jest sekta!!!

  • 2019-01-21 19:25:26

    gość: ~realista

    Żałosne! Ludzie komu wy pokłon składacie?,kto wami manipuluje?

  • 2019-01-22 07:49:20

    gość: ~Szkoda słów

    @~realista
    Jeszcze pod pomnikiem żołnierzy..., żenada. Jak małpy w cyrku.

  • 2019-01-22 12:28:30

    gość: ~realista

    Polecam obejrzeć wywiad z Witoldem Gadowskim na YT,(może komuś to da do myślenia)-W PUNKT(R.GROMADZKI) -WITOLD GADOWSKI-PRZEGRYWAMY NASZĄ POLSKĘ -TELEWIZJA REPUBLIKA

  • 2019-01-24 21:50:14

    gość: ~ewa

    ale jaja

  • 2019-01-24 21:55:07

    gość: ~mieszkaniec

    trochę refleksji nad działalnością pana Owsiaka. Nie taki on święty! A ciekawe z jakiej opcji politycznej ci co tam stoją. Myślę, że to jest oczywiste co oglądają w TV

  • 2019-01-29 10:50:02

    gość: ~K27500

    Ale opiciach!!!!! Ale w mieście neonów nic mnie już nie zdziwi. Gdybym włączył w połowie, pomyślał bym ze to jakaś sekta :)