POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Turniej tenisa stołowego i badmintona w Malczycach

Turniej w Malczycach fot.: GM

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

26 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Malczycach odbyła się trzecia edycja turnieju o "Złotą Rakietkę" wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego.

W turnieju wzięło udział około 30 uczestników w różnym wieku, którzy konkurowali w dwóch dyscyplinach - w tenisie stołowym i badmintonie. Nagrody rzeczowe zostały wręczone zwycięzcom przez wójta Piotra Frankowskiego.

Organizatorzy składają szczególne podziękowania dla państwa Gregorczyków za wsparcie finansowe, dla naszych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska: Sławka i Izy Talar-Samiec oraz Szymona Latały, którzy z zaangażowaniem przygotowują turnieje oraz zachęcają uczniów do prowadzenia zdrowego trybu życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i przemiłą atmosferę.

GM

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Turniej tenisa stołowego i badmintona w Malczycach

  2019-01-31 21:38:55

  gość: ~go go k

  panie wojcie prosze zrobic porzadek zta pania kasjerka kielt ta baba czuje sie w kasie jak bogini taka jest nie przyjemna dla placacych jak za kare teraz bede placil za podatek nagram ja i do telewizji kobieta jest tak nie uprzejma ja teraz wytrzymalem ja ja nagram

 • 2019-02-01 08:45:07

  gość: ~mm

  ostatnio dodany post

  Sami swoi się zabawiają i nagradzają. Dobrze, ze im poprzednik Skóła postawił obiekt, bo przecież nauczyciele nie chcieli tej hali.

REKLAMA