POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Przedsiębiorcy z gminy Kostomłoty spotkali się na wspólnym obiedzie [foto]

Spotkanie w Kostomłotach z przedsiębiorcami fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W piątek 1 lutego na świetlicy wiejskiej w Kostomłotach odbyło się pierwsze spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy.

W spotkaniu uczestniczyli właściciele lokalnych firm budowlanych, sklepów, hoteli, przychodni weterynaryjnej, salonów samochodowych, biura rachunkowego, czy LGD. Nie zabrakło również radnych z gminy. Gościem na spotkaniu był Merr Jean Marie Belliard z partnerskiej gminy Sierentz z Francji. 

Gości przywitała wójt Janina Gawlik. Spotkanie przedsiębiorców był okazją do poznania się nawzajem, przedstawienia swojej oferty oraz do podzielenia się spostrzeżeniami w prowadzeniu firmy. Przedsiębiorcy mogli także mówić o swoich potrzebach. Wójt zadeklarowała wsparcie dla firm w kwestiach urzędowych.

Na sali obecny był także Stanisław Marchewka, właściciel firmy produkującej drewniane schody, podłogi, któremu wójt wręczyła list gratulacyjny za zdobycie prestiżowej nagrody VIP Biznesu 2018. Firma swoją siedzibę od lat ma w Piotrowicach. Stanisław Marchewka na kolejne spotkanie z przedsiębiorcami zaprosił do swojego salonu.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA