POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Piłkarze z Damianowa zaangażowali się w turniej charytatywny w Legnicy

Turniej charytatywny w Legnicy fot.: miedzlegnica.eu

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Mieszkańcy i zawodnicy klubu piłkarskiego z Damianowa często angażują się w wydarzenia charytatywne. Podobnie było tym razem.

2 lutego odbył się turniej charytatywny, który zorganizowała Miedź Legnica. Cały dochód z tego wydarzenia został przeznaczony na leczenie sędziego piłkarskiego Przemysława Jaz.

W wydarzeniu wzięły udział 24 zespoły, które podzielono na 6 grup. - Dwukrotnie zwyciężyliśmy i ponieśliśmy jedną porażkę. Z aspektu piłkarskiego pokazaliśmy się z dobrej strony, choć on był na drugim miejscu. Głównym celem była zdrowa rywalizacja i pomoc dla Przemysława, dla którego uzbierano prawie 25 tys. złotych - opowiadają piłkarze.

Drużynę z Damianowa do turnieju zgłosiła Anna Przybylska, która dodatkowo opłaciła za nich wpisowe. Drużynę z Damianowa reprezentował: Artur Młynarczyk, Dawid Paluchowicz, Daniel Kopciński, Michał Szymonowicz, Aleksander Obara, Damian Kumik, Tomasz Gulewicz, Ulli Schae oraz Łukasz Dacko. - Cieszymy się, że już po raz kolejny bierzemy udział, w tak ważnych turniejach - dodają zawodnicy.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA