POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Sprawdź, które miejscowości w tym tygodniu będą bez prądu

Zdjęcie ilustracyjn fot.: sxc.hu

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej niektóre z miejscowości na terenie powiatu średzkiego będą bez prądu.  

Dziś przerwa w dostawie prądu będzie w Zaborze Wielkim od godz. 8 do 14 oraz w Lutyni na ulicy Agrestowej i w Środzie Śląskiej w obrębie działek nr 25, 26, na ulicy Reymonta od godz. 8 do 16.

We wtorek 12 lutego bez prądu będą mieszkańcy Lubiatowa od godz. 8 do 14. Przerwa będzie także w Wilkszynie na ulicy Leśnej, Marszowickiej, Borowikowej, Głównej, Końcowej, Błotnej, Polnej i wszystkich do nich przyległych od godz. 9 do 13.

13 lutego przerwę w dostawie energii elektrycznej zaplanowano w Brodnie od godz. 7 do 16.
 
Natomiast w czwartek przerwa będzie w Komornikach na ulicy Wrocławskiej, Średzkiej, Krótkiej, Lipowej, Północnej, Polnej i wszystkich do nich przyległych w godz. od 7 do 14. W tych samych godzinach prądu nie będzie we Wróblowicach na ulicy Osiedlowej, Sosnowej i Krótkiej. Od godz. 7 do 16 bez prądu będą mieszkańcy Mieczkowa od sklepu do końca wsi w stronę Gościsławia oraz od numeru 14 do 40.
 
W piątek 15 lutego przerwa w dostawie energii elektrycznej będzie w Proszkowie i Jastrzębcach od godz. 7 do 16. W Rakoszycach na ulicy Sportowej, Łąkowej i Wrocławskiej prądu nie będzie od godz. 7 do 14.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA