Express-Miejski.pl

Sołtysi z terenu gminy Udanin zakończyli kadencję

Spotkanie z sołtysami fot.: GU

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

12 lutego w Urzędzie Gminy Udanin odbyło się spotkanie z sołtysami zwieńczające dobiegającą końca kadencję sołtysów i rad sołeckich.

Wójt Wojciech Płaziuk przywitał przybyłych sołtysów, wspomniał o tym, jak ważna jest ta funkcja dla lokalnej społeczności i praca z nią związana. Podkreślił także istotę funduszu sołeckiego. - To duża swoboda i wielkie możliwości, a przy tym odpowiedzialność za odpowiednie wydatkowanie zgodnie z obowiązującą ustawą - mówił wójt.

Następnie głos zabrał Przewodniczący Rady Gminy Udanin Janusz Strzelecki. – Jako przewodniczący w imieniu całej rady gminy chciałbym podziękować sołtysom za pracę na rzecz poszczególnych miejscowości. Wiem, jak te miejscowości wyglądały przed cztery laty i jak wyglądają teraz. To wymagało od państwa dużo pracy i zaangażowania, za co jestem bardzo wdzięczny - przyznał przewodniczący.

Na spotkaniu sołtysi otrzymali podziękowania i upominki za pełną zaangażowania pracę na rzecz samorządu Gminy Udanin w mijającej kadencji.

Sołtysom jeszcze raz życzymy dalszych sukcesów w pełnieniu misji społecznej, satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

GU

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA