Express-Miejski.pl

Urząd pyta i czeka na odpowiedź mieszkańców. Czy w Kostomłotach ma powstać żłobek?

Zdjęcie ilustracyjne fot.: isto

Urząd Gminy Kostomłoty opublikował komunikat dla mieszkańców. Dotyczy on utworzenia w gminie żłobka.

- W związku z planowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie funkcjonowania miejsc opieki dzieci do 3 lat, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest rozeznanie potrzeb na terenie naszej gminy, w zakresie objęcia opieką dzieci w wieku żłobkowym. Zgodnie z założeniem żłobek mógłby powstać w miejscowości Kostomłoty od marca 2020 roku - poinformowali pracownicy urzędu.

W ankiecie są pytania m.in. o preferowany czas przebywania dziecka w placówce oraz wysokość miesięcznej opłaty za pobyt w żłobku. Zainteresowani rodzice mogą także wybrać jakie zajęcia miałyby się odbywać m.in. zajęcia językowe, czy z logopedą. 

Wypełnione ankiety można złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Kostomłoty bądź wysłać pocztą elektroniczną na adres: gmina@kostomłoty.pl. Ankietę należy składać do 28 lutego. Druki będą do pobrania w sekretariacie Urzędu Gminy Kostomłoty i na stronie internetowej.

em

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Urząd pyta i czeka na odpowiedź mieszkańców. Czy w Kostomłotach ma powstać żłobek?

  2019-02-14 09:00:40

  gość: ~Mieszkaniec

  Sprzeciw. Proponuję fabrykę onucek.

 • 2019-02-14 13:20:03

  gość: ~Jola

  ostatnio dodany post

  czy jak nie powstanie żłobek, czy będzie dofinansowanie dla dzieci poniżej 3 lat chcących skorzystać z istniejących prywatnych żłobków, tak jak np w gminie kąty czy miękini ?

REKLAMA