POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w pobliżu Ramułtowic. Poszkodowanych zabrało pogotowie

Wypadek na skrzyżowaniu koło Ramułtowic fot.: Czytelnik EMka.news

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia na skrzyżowaniu dróg w pobliżu Ramułtowic i Karczyc (gm. Kostomłoty) doszło 6 marca w godzinach popołudniowych.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej m.in. z OSP Rakoszyce, policję i zespół pogotowia ratunkowego. - Pojazd marki Mercedes Vito jadąc od strony Lisowic, wymusił pierwszeństwo na jadącym od strony Bogdaszowic samochodzie marki Audi Q3 - informują o zdarzeniu strażacy.

Pasażer i kierowca z audi zostali zabrani do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne. Ich czynności w miejscu wypadku trwały do późnych godzin wieczornych. 

Aktualizacja

- 51-letni mieszkaniec powiatu średzkiego kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes, jak wynika ze wstępnych ustaleń, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 62-letniemu kierującemu pojazdem marki Audi. Doszło do zderzenia pojazdów. Pasażerka Audi w wieku 70 lat z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców - trzeźwi. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska oficer prasowa średzkiej komendy policji.

emka24

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w pobliżu Ramułtowic. Poszkodowanych zabrało pogotowie

    2019-03-07 10:53:47

    gość: ~Gbb

    ostatnio dodany post

    Jest taki pan który mieszka przy Malczyckiej vis a vis parku, mając stolarnię spala resztki razem z klejami. Smród i dym ciągle, nawet latem potrafi w środku nocy zasmrodzić okolicę gdy inni spią przy otwartym oknie. Apele do pana Krystiana nic nie dają, grunt żeby jemu było dobrze...

REKLAMA