POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wkrótce będzie kolejne spotkanie dla przedsiębiorców w gminie Kostomłoty

Zdjęcie ilustracyjne fot.: anbo

20 marca o godz. 14.30 w Piotrowicach na terenie firmy Marchewka odbędzie się kolejne z cyklu spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami.

- Zapraszamy potencjalnych inwestorów i przedsiębiorców na spotkanie z udziałem przedstawicieli Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział Wrocław. Będzie ono poświęcone nowym możliwościom dla małych i średnich przedsiębiorstw wynikających z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, która poszerza obszar inwestycji do 100 proc. terenów całej Polski w ramach założeń  „Polska jedną strefą” - informują pracownicy gminy.

Założenia ustawowe, które podczas przedmiotowego spotkania zostaną omówione to: zwolnienia podatkowe, odejście od ograniczeń terytorialnych, prostsze i bardziej dostępne inwestowanie dla mikro i średnich przedsiębiorstw, gwarancja czasu inwestycji, nowe kryteria do uzyskania ulg. - Inwestorzy, którzy skorzystają z proponowanej akcji informacyjnej uzyskają możliwość weryfikacji posiadanych  zasobów i określą swoje kwalifikacje do prowadzenia biznesu na zupełnie nowych warunkach. Ponadto w trakcie spotkania przekazane zostaną ankiety określające zapotrzebowanie poszczególnych podmiotów działających na terenie gminy Kostomłoty w gaz - dodają organizatorzy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 14 marca telefoniczne 71 396 72 63 lub mailowo gmina@kostomloty.pl

GK

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA