POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

"Drodzy mieszkańcy, co sądzicie o naszej szkole i przedszkolu?"

Wójt Piotr Frankowski fot.: em

Wójt Gminy Malczyce prosi mieszkańców o wypełnienie ankiety związanej z oświatą.

Drodzy Mieszkańcy,

wraz z nastaniem wiosny rozpoczynamy pogłębiony namysł nad oświatą w naszej Gminie. Chcemy, by się ona rozwijała, rosła i piękniała jak przyroda wokół nas. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o opinię. Co sądzicie o naszej szkole i naszym przedszkolu? Poświęćcie proszę kilka chwil, by poważnie zastanowić się nad ich funkcjonowaniem. Co, Waszym zdaniem, jest w naszych placówkach dobre? Co doskonałe? A co wymaga pewnej poprawy?
Drodzy Mieszkańcy – Wasz ogląd, będzie bardzo istotnym uzupełnieniem naszych przemyśleń.
Prosimy, wypełnijcie ankietę przygotowaną przez Instytut Badań w Oświacie. Jego eksperci opracują jej wyniki i dostarczą nam efekt w postaci raportu, który udostępnimy wszystkim zainteresowanym.
Ankietę można wypełnić od 18 marca do 1 kwietnia br.:

* w formie papierowej dostępnej w placówkach
* w formie elektronicznej dostępnej na stronie Gminy www.malczyce.wroc.pl

Wójt Gminy Malczyce
Piotr Frankowski

GM

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • "Drodzy mieszkańcy, co sądzicie o naszej szkole i przedszkolu?"

    2019-03-16 08:56:01

    gość: ~mieszkaniec

    Rozpoczynamy pogłębiony namysł? Czy Pan sam te brednie pisze czy ktoś to robi za Pana? Może by Pan nauczycieli poprosił, aby Panu pomogli napisać coś z sensem. I pytanie mam jeszcze; A kiedy jakaś ankieta na temat funkcjonowania Pana jako wójta i urzędu, którym Pan zarządza?

  • 2019-03-16 09:35:21

    gość: ~Tojka

    @~mieszkaniec
    Co by nie zrobił i pisał to ciągle źle i źle. Czep się swojej baby albo chłopa albo znajdź sobie zajęcie.

  • 2019-03-16 21:09:08

    gość: ~mieszkaniec

    @~Tojka
    Popierasz nowomowę, którą stosuje nasz wójt? Poza tym niech robi, a nie pisze i pisze .... A w związku z płcią przeciwną układa mi się ok. Nie muszę się nikogo czepiać. Pracę mam również satysfakcjonującą, ale przy tym wszystkim jestem osobą myślącą samodzielnie.

  • 2019-03-16 12:49:46

    gość: ~Kamil

    Dyrektor szkoły podstawowej powinna co najmniej ukończyć ogłoszony konkurs. Obecna pani dyrektor nie ukończyła,tylko rada gminy z łaski wyraziła zgodę na pełnienie dalej tego stanowiska.Dyrektor szkoły podstawowej do wymiany w drodze konkursu :)

  • 2019-03-16 18:42:37

    gość: ~radny

    Rada Gminy nie ma kompetencji związanych z powołaniem dyrektora. Jest rozporządzenie, które o tym mówi. Konkurs się przeprowadza, a nie kończy jak to pisze Kamil. Kandydat przystępuje i albo go powołują albo nie. Wszystko nadzoruje kuratorium i jeżeli ono zadecyduje to wójt nie może powierzyć obowiązków bez konkursu, lecz ogłasza konkurs a do niego może przystąpić każdy, jesli tylko spełnia wymagania, których jest sporo. Więc Kamilu do dzieła. Kariera stoi przed tobą otworem

  • 2019-03-16 19:39:15

    gość: ~Kamil

    @~radny
    Obecna pani dyrektor nie otrzymała wystarczającą ilość głosów w ogłoszonym konkursie.Co skleroza z przed kilku lat? Została tylko dlatego że nikt inny nie zgłosił się do konkursu i rada zaopiniowała pozytywnie powołanie na to stanowisko.Koniec kropka.

  • 2019-03-16 21:01:56

    gość: ~radny

    @~Kamil
    Sam siebie nie rozumiesz. Raz piszesz, że ,,rada wyraziła zgodę" a drugi raz, że ,,zaopiniowała" a to ogromna różnica, Kamilu. Następna sprawa to ilość głosów, o której mówisz: czyżbyś był członkiem komisji? Skąd wiesz, że liczba głosów była niewystarczająca. to nie jest informacja jawna jak kto głosował, więc ciekawe... ciekawe...

  • 2019-03-16 22:18:18

    gość: ~Kamil

    @~radny
    Ośmieszasz się publicznie tymi wypocinami.Cały powiat się śmieje z dyrektorki,włącznie z żulami z pod lewiatana a ty udajesz niedowiarka o tajności wyników konkursu. Napisz jeszcze ze sesja rady nie jest jawna. Może byłem członkiem komisji ale to moja sprawa.Tu nie chodzi jak kto głosował. Była to publiczna informacja o wyniku konkursu na powołanie dyrektora szkoły

  • 2019-03-18 17:55:33

    gość: ~Radny

    @~Kamil
    Bzdurzysz człowieku. Akurat posiedzenia komisji konkursowych nie są upubliczniane. Chyba ty jesteś tym żulem spod Lewiatana, nie obrażając żuli

  • 2019-03-17 10:45:19

    gość: ~polonista

    Odezwę wójta Malczyc nie można spokojnie, bez emocji przeczytać. Jestem przekonana, że edukację i poprawę oświaty powinien zacząć od siebie, a przede wszystkim - poprawność pisowni. Wyrażenia: "pogłębiony namysł nad oświatą", "Wasz ogląd" świadczy o ogromnych brakach w podstawowej formule budowania zdań i "niezwykle ubogie słownictwo" włodarza z Malczyc.

  • 2019-03-18 13:56:27

    gość: ~trelemarket

    A gdzie jest ta ankieta na stronie www. gmina? Nie wiadomo gdzie szukać, brak bezpośredniego linka. A może wójt Frankowski nie potrafi prawidłowo przekierować ankietera na właściwą stronę urzędu albo boi się innej prawdy jaka mogą mu wpisać odpisujący ankietę?

  • 2019-03-18 23:08:21

    gość: ~o co chodzi

    w koncu pokazała sie na stronie gminy ale to jest wielki "badziew"!

  • 2019-03-19 08:05:06

    gość: ~Renata

    rodzice dzieci szkolnych też już dostali informację o ankiecie. zachęcają do wypełnienia mailowo

  • 2019-03-19 15:10:32

    gość: ~Ewa

    ostatnio dodany post

    @~o co chodzi
    Szanowny pan / pani info chodzi. Jakby przeczytała Pani lub Pan artykuł dokładnie i ze zrozumieniem. Zobaczył ze tam jest napisane ze ankieta dostępna od 18.