POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Od poniedziałku przedszkole w Ujeździe Górnym będzie czynne

Zdjęcie ilustracyjne fot.: PAP

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie Bożena Basa poinformowała dziś o otwarciu przedszkola.

- Szanowni państwo, od 15 kwietnia (poniedziałek) Przedszkole Samorządowe w Ujeździe Górnym, będzie czynne zgodnie z wyznaczonymi godzinami pracy - informuje dyrektor.

GU

13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Od poniedziałku przedszkole w Ujeździe Górnym będzie czynne

    2019-04-11 16:01:50

    gość: ~Nauczyciel

    Łamistrajki!

  • 2019-04-16 21:00:28

    gość: ~nauczyciel

    @~Nauczyciel Inni strajkują a wy co robicie .TAK JESTEŚCIE ŁAMISTRAJKAMI

  • 2019-04-11 17:32:46

    gość: ~rodzic

    Kiedy przedszkola w gminie Miękinia?

  • 2019-04-11 18:20:23

    gość: ~Normalny

    Ktoś podjął rozsądna decyzje. Strajkujcie w wakacje nie kosztem naszych dzieci...

  • 2019-04-11 18:32:25

    gość: ~1andzia

    @~Normalny To ty w czasie urlopu idź do pracy :)

  • 2019-04-11 18:57:59

    gość: ~normalny

    Kto normalny ma urlop dwa miesiące o innych wolnych nie wspomnę..

  • 2019-04-11 19:04:48

    gość: ~normalny

    @~normalny
    Każdy normalny bierze urlop kiedy chce, np. przed lub po sezonie czyli wakacjach (a więc zazwyczaj czerwiec lub wrzesień). I jakie "inne wolne"? Bo z tego co wiem, to wolne dla dzieci nie oznacza wolnego dla nauczycieli.

  • 2019-04-11 19:30:14

    gość: ~normalny

    Nauczyciele powinni odpracować strajk w wakacje, bez uczniów bo to nie ich wina.
    Gracją moimi dziećmi to nie jest porządku. Zmienicie pracę na 40 godzin podobno jesteście wykształceni dacie radę? Powodzenia w rzeczywistości!!!

  • 2019-04-11 18:53:31

    gość: ~Tomek

    Tak jak pracują - tak strajkują.
    Chaos, strajk do 12 potem laba.
    Związki nawet nie zasiadają do rozmów z rządem.
    Nierealne żądania rodem z komuny.
    Tylko sobie szkodzą niepotrzebnie, bo wszyscy Polacy zobaczyli prawdziwe oblicze "Edukacji".

  • 2019-04-12 11:05:25

    gość: ~to ja

    drodzy nauczyciele po tym strajku nic już nie będzie takie jak było wszyscy się znamy, razem mieszkamy, bawimy, robimy zakupy, chodzimy do kościoła wiem że macie swoje racje ale to co robicie swoim nie strajkującym kolegom i koleżankom, jak wypowiadacie się o naszych dzieciach i o nas rodzicach spowodowało że nie mam już do was za grosz sympatii.

  • 2019-04-12 18:01:54

    gość: ~BARABASZ

    @~to ja
    co ty bredzisz człowieku?!jak ci krzywdzą dziecko to je zapisz do prywatnej szkoły,tam nie strajkują. tępe pisiory dają komu chcą to dlaczego nauczyciele maja dostać. BRAWO I SZACUN DLA NAUCZYCIELI Z PODSTAWÓWKI.
    WALCZCIE O SWOJE!!!

  • 2019-04-16 21:10:39

    gość: ~RODZIC

    @~to ja
    wiem ze juz tak nie bedzie.Tylko zastanów się przez kogo.Kiedy mają strajkować w wakacje .Dopiero miałbyś bekę.Jak policjanci poszli na L-4 to moment znalazły się pieniadze.a jak osoby które opiekują się dzieciakami WKŁADAJĄ DO GŁÓW WIEDZĘ czyli najważniejszymi osobami dla każdego rodzica to ich hejtujecie.Przecież rząd osiągnął co chciał skłócił nauczycieli pomiędzy sobą i rodzicami.Szkoła będzie martwa w jakiekolwiek pozytywne relacje pomiędzy nauczycielami i rodzicami.Już niektórzy mówią że skończą sie zielone szkoły wycieczki wielodniowe i jednodniowe,zajęcia pozalekcyjne itd które nauczyciele wykonywali za darmo.

  • 2019-04-17 07:30:12

    gość: ~to ja

    ostatnio dodany post

    @~RODZIC zielone szkoły, wycieczki wielodniowe, zajęcia pozalekcyjne, za darmo, jak ty dawno RODZICU nie byłeś w szkole.