POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ponownie do podziału jest ponad 160 tys. złotych. Ruszył program "Miękińska Inicjatywa Razem"

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Gmina ogłosiła już szóstą edycję Programu Grantowego Miękińska Inicjatywa-Razem. Wnioski o dofinansowanie można składać do 26 kwietnia.  

Dzięki przyznanej dotacji mogą zakupić materiały i usługi w ramach programu. Przypomnijmy, że konkurs jest skierowany do rad sołeckich, klubów sportowych oraz organizacji pozarządowych mających siedzibę i realizujących swoje działania na terenie gminy Miękinia.

W budżecie gminy na program zabezpieczona została kwota w wysokości 162 tys. złotych. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o maksymalne dofinansowanie w wysokości 6 tys. złotych. Sołectwa i stowarzyszenia mogą przyznane pieniądze przeznaczyć m.in. na budowę ścieżek rowerowych, placów zabaw, miejsc rekreacji, zakup strojów ludowych, instrumentów, czy wyposażenie obiektów małej architektury. 

Co ważne projekty mają służyć promocji dobrych praktyk w zakresie wykorzystywania zasobów materialnych na potrzeby społeczności lokalnej, rozwój przedsiębiorczości na terenach wiejskich i promocji dobrych praktyk związanych z pobudzeniem aktywności organizacji z terenu gminy Miękinia. 

Wnioski można składać do 26 kwietnia osobiście, za pomocą poczty lub firmy kurierskiej. Oferty należy składać w Urzędzie Gminy Miękinia. Więcej szczegółów w regulaminie i ogłoszeniu programu.

emka

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ponownie do podziału jest ponad 160 tys. złotych. Ruszył program "Miękińska Inicjatywa Razem"

    2019-04-15 11:18:36

    gość: ~KOWAL

    ostatnio dodany post

    Rozumię,że w CAŁYM POWIECIE nie wydarzyło się przez TRZY dni nic ważnego czy gazetka zaspała???/

REKLAMA


REKLAMA