POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Masz pomysł na zagospodarowanie przestrzeni przy ul. Pocztowej? Weź udział w konkursie

Ulica Pocztowa - jeszcze przed przebudową fot.: Google Maps

Trzy lata temu ul. Pocztowa w Malczycach doczekała się remontu. Zniknęły już także stojące tam prawie wszystkie garaże. Od tej pory teren ten nie został zagospodarowany.

Wszystko wskazuje na to, że to mieszkańcy będą mieli realny wpływ na wygląd tego miejsca. Urzędnicy ogłosili bowiem konkurs na koncepcję zagospodarowania przestrzeni wokół ulicy Pocztowej. Prace - opis techniczny zawierający podstawowe informacje na temat przyjętych rozwiązań funkcjonalnych i przestrzennych; rysunek, załączona mapa lub plan - należy składać do 10 maja w urzędzie gminy. Można też wysłać swój pomysł elektronicznie. 

Ogłoszenie wyników, a co za tym idzie - wizję zagospodarowania trenu - poznamy 24 maja. Zwycięzca otrzyma nagrodę. Jaką? Tego niestety jeszcze nie podano. 

Pobierz regulamin konkursu

em

13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Masz pomysł na zagospodarowanie przestrzeni przy ul. Pocztowej? Weź udział w konkursie

    2019-04-15 13:53:43

    gość: ~Policjant

    Pomnik wojta Frankowskiego tam postawic

  • 2019-04-15 14:08:39

    gość: ~Rys

    Pomnik i mała izba wytrzeźwień

  • 2019-04-15 15:33:50

    gość: ~gość

    nowe garaże ;)

  • 2019-04-15 18:24:38

    gość: ~kufel

    Myślę, że najlepszy był by obelisk ku czci naszego włodarza.

  • 2019-04-17 15:56:17

    gość: ~golec

    @~kufel dzisaj tutaj jest ściernisko jutro będzie San Francisko = mrzonki naszego gminnego show mena

  • 2019-04-15 21:19:43

    gość: ~pridet

    plac do street workout, wstyd zeby nie bylo gdzie pocwiczyc w malczycach

  • 2019-04-15 22:37:49

    gość: ~gg

    zrobcie tsam parking dla abc dla budowlanego gdzie beda parkowac klijeci

  • 2019-04-15 22:39:00

    gość: ~gg

    albo atrernatywna odwykowke

  • 2019-04-16 07:27:57

    gość: ~dyrdyr

    Parking potrzebny,fakt... Przydałby się tam jednak teren zielony. Skwer, mini park, ławeczki - moze coś małego dla dzieci?. Brakuje po tej stronie Malczyc czegoś takiego.Tam to chyba kiedyś właśnie ogrody były.

  • 2019-04-16 19:35:37

    gość: ~mama

    @~dyrdyr najlepiej to niech dzieci dostana kredę i sobie rysują na rozpadającej si drodze, która chlubię jeszcze panujący wójt. Ogłoszony konkurs potwierdza, ze od początku nie miał i nadal nie posiada żadnego pomysłu na Malczyce. Czas sie żegnać, panie Frankowski!!!

  • 2019-04-16 22:22:25

    gość: ~Michał

    Jak czytam te wpisy to mogę twierdzić ze wszystkie negatywne wpisy piszą wyborcy PIS tylko oni maja tyle w sobie nienawiści. Wiedzę ze historia nic nie uczy !!! Cieszę się ze dzięki takim ludzmi jak jest Pan wójt coś się w tym kraju dzieje. Bo niestety PiS ma tylko takie pomysły jak większość bezbłędnych komentarzy !!!! Dobrze ze będą wybory !!! Mam nadzieje ze wygramy .!! Życzę miłego dnia wyborca PiS zobaczymy jak długo wytrzymacie z ta swoją nienawiścią !!!

  • 2019-04-16 23:52:17

    gość: ~Nix

    @~Michał No i po co tu chłopie "dużą" politykę mieszasz do gminnej?? Co ma do tego PIS? Wszyscy już oszaleli w tym kraju? Idź usiądź przed tv i nakręcaj się tym co na Wiejskiej.

  • 2019-04-19 21:37:02

    gość: ~Pisowiec

    ostatnio dodany post

    @~Michał
    Jestem za PiS A głosowałem na wójta i co teraz ???? Idź być głupim gdzie indziej