POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W gminie Udanin trwa nabór. Szukają nowego sekretarza

Trwa nabór na stanowisko sekretarza fot.: em

Do końca lutego tego roku funkcję sekretarza gminy pełnił Piotr Łabędzki. Od 1 marca został on jednak zastępcą wójta gminy Wądroże Wielkie. 

Tym samym zwolnił się wakat na stanowisko sekretarza w gminie Udanin. W połowie marca ogłoszono pierwszy nabór, jednak nie został on rozstrzygnięty.

Z kandydatów zakwalifikowanych do udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym nie wybrano żadnego kandydata do zatrudnienia ze względu na fakt, że nie spełniali oczekiwań Komisji w zakresie przygotowania merytorycznego i praktycznego do prawidłowego i samodzielnego wykonywania powierzonych zadań na stanowisku Sekretarza Gminy - czytamy w uzasadnieniu do podjętej decyzji.

12 kwietnia pojawiło się kolejne ogłoszenie w tym zakresie. Szczegóły dostępne są na stronie: udanin.pl

emka

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W gminie Udanin trwa nabór. Szukają nowego sekretarza

  2019-04-16 20:39:00

  gość: ~Sołtys

  Pana Piotra nie było w Urzędzie już od stycznia 2019, ponieważ wójt zwolnił z pracy Pana Sekretarza . W urzędzie szalała jakaś "opętana" pani, którą wójt nazywał Urzędnikiem Urzędu Gminy Udanin, dodajmy na zlecenie(jak Kiler)która wszystko chciała zmienić aż....zmieniono ją... . I teraz w Urzędzie Gminy Udanin rządzi chaos i przypadek. Wójt przyjmuje Kierownika ref. promocji itd w dniu 4 marca a 25 marca wprowadził zarządzenie w sprawie utworzenia tego stanowiska i wykonanie tego polecenia powierza Sekretarzowi Gminy Udanin...czyli nikomu......niestety to prawda

 • 2019-04-17 16:11:35

  gość: ~BARABASZ

  @~Sołtys
  Tak to jest jak się do swojej "małej ojczyzny " sprowadzi wielką politykę. Przestaje się ufać ludziom których się zna. Miał kolesia obcykanego w tych sprawach na tym stanowisku. I sucha się góry, ludzi których nie zna.
  Cóż mamy DEMOKRACJĘ. Wybraliśmy se takiego WojcieCHa i będziemy się z nim męczyć przez 5latke .
  Twierdzi że gmina mocno pnie się w górę haha .

 • 2019-04-19 17:00:36

  gość: ~Hej

  @~Sołtys
  To że obecnie nie ma sekretarza nie fizycznie nie znaczy że nie może być w zarządzaniu że sekretarz jest odpowiedzialny. Jest stanowisko i zgodnie z prawem przypisuje się do stanowiska. Obowiązki sekretarza są wykonywane przez innych. Sprawdź jak jest zgodnie z przepisami.

 • 2019-04-17 06:58:17

  gość: ~BARABASZ

  Ja tu widzę niezły burdel WojcieCHU .

 • 2019-04-18 23:45:44

  gość: ~Haha

  Co dzień wychodzi,, trup z szafy,, taki kompetentny był ten,, sekretarz,,. Burde... był taki w urzędzie że na odpowiedź trzeba było czekać po 3 miesiące a sekretarz byl zdziwiony że pracownicy na l4 przychodzą do pracy. Nikt za nic nie odpowiadał nawet nie wiadomo kto co prowadził. Nie wspomnę że urząd wyglądal jak stodoła bez flag i z tablicami nieczytelnymi. Zobaczymy co Piotruś pokaże W Wadrozu razem z tą co swoje gospodarstwo doprowadziła do upadku i teraz zadłuża na potęgę gminę.

 • 2019-04-19 11:52:10

  gość: ~abc

  @~Haha
  "Ta" ma jakieś personalia. Nie ona doprowadziła do upadku gospodarstwo byłego męża, ale jego decyzje. Dobrze, że były sekretarz dostał etat w gminie Wądroże W., przyda się nowe:)

 • 2019-04-20 08:39:53

  gość: ~No pięknie

  @~Haha
  Wyszła słoma z butów wójta.Ale Wojtek!!! co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś na wieś wrócisz.Pamiętaj, jeśli szukasz u innych najpierw zadbaj o swoje. A tu ciekawych u ciebie historii nie brakuje. o tym później.....

 • 2019-04-19 12:45:37

  gość: ~wrgqq34t

  "zwolnił się wakat". Język polski. Wakat z natury jest wolnym miejscem pracy więc nie mógł "zwolnić się wakat" bo to oznaczałoby raczej brak miejsca pracy. "zwolniło się miejsce pracy" lub też "powstał wakat" chyba byłoby bardziej po polsku

 • 2019-05-09 19:03:53

  gość: ~BARABASZ

  ostatnio dodany post

  WojcieCHU ty sobie Alfonsa zatrudnić musisz , taki burdel tylko Alfons ogarnie.
  Dobrze już nie będzie,dobrze już było WojcieCHU.

REKLAMA


REKLAMA