POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wilki Różana zbierają pieniądze na wyrównanie płyty boiska [aktualizacja]

Boisko w Różanej fot.: Martyna Porębska / Facebook

Zawodnicy i sympatycy klubu uruchomili internetową zrzutkę. Potrzebują 1500 złotych, aby zespół mógł trenować w dogodnych warunkach.

Trwają prace nad renowacją boiska sportowego w Różanej (gm. Udanin). Koszt inwestycji to 3,5 tys. złotych. - Początkowo mowa była o 4,6 tys., ale podjąłem negocjacje z wykonawcą i kwota została znacznie obniżona - komentuje Wojciech Płaziuk, wójt gminy. Część kosztów zostanie pokrytych z budżetu gminy (2,5 tys.), natomiast pozostałą część - zgodnie z ustaleniami - opłacić ma klub z pieniędzy gminnego związku sportowego. Początkowo miało to być 1000 złotych, ale z uwagi na to, że zostały wykonane dodatkowe prace, ostateczna kwota wzrosła do 1,5 tys. Zawodnicy i sympatycy klubu zdecydowali się na uruchomienie internetowej zrzutki.

- Jesteśmy amatorskim klubem sportowym z Gminy Udanin na Dolnym Śląsku. Klub nasz istnieje już od prawie 50 lat obecne gramy w A klasie legnickiej. Potrzebujemy waszego wsparcia aby móc grać dalej. Klub potrzebuje 1500 zł aby wyrównać płytę boiska. Zapraszamy do zrzutki - zachęcają organizatorzy zbiórki na stronie zrzutka.pl

Do tej pory zebrano już niemalże 1250 zł, a zatem ponad 80 proc. wymaganej kwoty. Warto dodać, że zbiórka rozpoczęła się zaledwie kilka dni temu.

emka

23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wilki Różana zbierają pieniądze na wyrównanie płyty boiska

    2019-04-16 12:19:24

    gość: ~BARABASZ

    WojcieCHU wydymałeś najstarszy klub w gminie.

  • 2019-04-16 15:40:52

    gość: ~ciekawy

    @~BARABASZ
    A można wiedzieć dlaczego?

  • 2019-04-16 16:38:03

    gość: ~BARABASZB

    @~ciekawy
    NIE !!!

  • 2019-04-17 06:21:33

    gość: ~Cirkawski

    @~BARABASZB
    Oj banie A.S a niejest faktem że to Pan kiedyś dymal pewna osobę której tak nachalnie i bezskrupulow wlazij jej w odbyd... To niech teraz Pan niemowi że ktoś kogoś wydymal bo większego jebaki od Pana w naszej gminie niema

  • 2019-04-17 06:42:14

    gość: ~BARABASZ

    @~Cirkawski
    Oj GŁUPI ty.

  • 2019-04-17 13:31:24

    gość: ~Cirkawski

    @~BARABASZ
    Napewno nie od cibei ty jedyny ciągle śmiejesz hejt... Ale no cóż ten podpis pasuje do ciebie jesteś typowym barabaszem

  • 2019-04-17 15:15:41

    gość: ~BARABASZ

    @~Cirkawski
    Boli ? hejt- poczytaj co znaczy to słowo.
    Prawda to nie hejt

  • 2019-04-17 16:06:44

    gość: ~Cirkawski

    @~BARABASZ
    Niebede znizac się Pana poziomu... No tak już Pan nisko upadł. Dalej swoimi komentarzami udowadnia Pan wszystkim jak Pan nisko ma o sobie mniewania tak nisko żeby na kolanach zrobić komuś...

  • 2019-04-17 16:25:34

    gość: ~BARABASZ

    @~Cirkawski
    Ależ chłop wam musiał zajść za skórę, chyba że wam tak wygodniej i macie nadzieje że tylko A.S widzi ten burdel!
    Przy okazji pozdrawiam A.S

  • 2019-04-17 17:30:17

    gość: ~Prawda

    Z budżetu Gminy idzie 2500 zł na płytę boiska. Oprócz tego są też pieniądze na Gminny Związek Sportowy 110000 tyś zł z czego najwięcej idzie na Wilki Różana więc Barabszu o jakim dymaniu piszesz???

  • 2019-04-17 17:36:45

    gość: ~Taki ja

    @~Prawda
    Bo BARABASZ lubi być dymany i myślał że i tym razem zostanie bo już na kolanach byl

  • 2019-04-17 19:15:28

    gość: ~BARABASZ

    @~Prawda
    Co ty do Mnie rozmawiasz. Czy z ciebie taki pajac czy tylko pajacujesz. Jakie pieniądze uchwaliłes podnosząc łapę jak wszyscy.będąc radnym WojcieCHU?
    A nie wiem skąd dorwałes tego kundla co ci pomaga pisać ,ale powiedz mu żeby nie był taki wulgarny bo wam pisiorom i katoholikom nie przystoi !

  • 2019-04-17 19:53:19

    gość: ~Cirkawski

    @~BARABASZ
    A kto Ci powiedział że jestem pisiorem bynajmniej nie większym od ciebie bo ja pisorkow nielubi tak jak ty... A kundelkiem ty jesteś i skulas ogonek pod siebie i uciekasz skamlac.. Ciagle to robisz od przegranych wyborów.

  • 2019-04-17 22:01:35

    gość: ~BARABASZ

    @~Cirkawski
    jak krowie na rowie...........................
    człowieku, jest pol roku po wyborach . ci co przegrali zamknęli temat. ty musisz się pogodzić z krytyka przez najbliższe 5lat. jak cie krytykują to nie znaczy ze od byłej wójtowej .
    dla ciebie to za dużo WojcieCHU

  • 2019-04-17 22:48:46

    gość: ~Fakt

    @~BARABASZ
    Ci co przegrali nie mogą się pogodzić z demokratycznym wyborem i chodzą po sądach. Jedna z Udanina, drugi z Piekar a trzeci z Ujazdu (ten co narobił bałagan w LGD).

  • 2019-04-17 23:36:09

    gość: ~Cirkawski

    @~Fakt
    Bałagan balaganem ale Przekręt na wielką skalę.jaki dokonał Pan.. .. A ten jeszcze ubliza innym człowiek bez honoru... Ale co się dziwić wkoncu było ormowiec

  • 2019-04-18 08:37:28

    gość: ~kaziu

    @~Fakt
    a, że tak zapytam, kto chodzi po sądach i za co ?

  • 2019-04-18 10:13:19

    gość: ~BARABASZ

    @~Fakt
    Co Mnie interesują twoje prywatne sprawy. Jak jesteś niewinny to oni niech se chodzą. Wróćmy do Wilków. Budżet został uchwalony chyba jednogłośnie ? CZY NIE?

  • 2019-04-18 15:44:26

    gość: ~Prawda

    @~BARABASZ
    Ale w budżecie chyba nie ma pieniędzy na boisko w Różanie(więc o co chodzi???) O czym piszesz BARABASZU...

  • 2019-04-18 16:26:06

    gość: ~BARABASZ

    @~Prawda
    potrafisz, ty naprawdę potrafisz wqrwic na odległość.
    dobra to po chłopsko. nie o takim "remoncie" boiska była mowa w tamtym roku.

  • 2019-04-18 17:17:49

    gość: ~Psycholog

    @~BARABASZ widzę u Pana duże zaburzenia jazni. Najpierw Pan pisał że wójt wydymal mieszkańców różnej a teraz ze nie taki temat.. Czyli jakby niebylo to i tak jest zle. Czego Pan chce uświadomić nam że nawet podane gow...no to będzie czekolada tak było za kadencji starej pani wojt..

  • 2019-04-19 00:11:07

    gość: ~Fakt

    ostatnio dodany post

    @~BARABASZ
    Od mowy do wykonania daleka droga. Pokazali już ze swietlocą w Piekarach. Mowa była o kasie, ktorej nie było w budżecie. Obiecanki cacanki tak było. Teraz jest naprawa tego syfu co zostawili.

  • 2019-04-17 22:40:31

    gość: ~Prawda

    @~BARABASZ
    Konkretnie proszę! Sprawdź Barabaszu kto jak głosował bo widocznie masz zaćmę i zaniki pamięci :).