POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Gmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śl. zapraszają na inaugurację sezonu imprez plenerowych

Zaproszenie na majowe wydarzenia fot.: mpr

ZACZYNAMY!!!

2 PLUS 1 Muzyczną Gwiazdą majowego weekendu w Środzie Śląskiej! Legenda muzyki rozrywkowej wystąpi 25 maja o godz. 19:30 w Rynku Dolnym.

„Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do Nieba”„Chodź pomaluj mój świat” to tylko niektóre z kultowych przebojów od ponad 4 dekad nucone przez Polaków. Koncerty grane są z charakterystycznym dla 2 PLUS 1 rozrywkowo – rockowym pazurem oraz energią, która wprowadzi uczestników imprezy w wyjątkowy klimat.

O 21.00 sceną zawładnie zespół BANK, który zagra jubileuszowy koncert z okazji 40-lecia pracy artystycznej. Będzie się działo!!! W programie imprezy Gala Młodych Talentów oraz DJ after party.

26 maja (niedziela) zapraszamy na II Średzki Wieczór Kabaretowy. Czeka nas spotkanie z trzema niepowtarzalnymi kabaretami: KABARET POD WYRWIGROSZEM, ŁOWCY B. oraz WEŹRZESZ. Gwarantujemy, że będzie bardzo wesoło a program rozśmieszy wszystkie możliwe grupy wiekowe ;). Odpręż się i zrelaksuj z Gminą Środa Śląska.

Zaprasza Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński.

dk

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Gmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śl. zapraszają na inaugurację sezonu imprez plenerowych

  2019-05-21 22:14:44

  gość: ~mieszkaniec

  Cyt.:"Odpręż się i zrelaksuj z Gminą Środa Śląska."- co za hasło !
  Szkoda przy naszych władzach jest tak sztywno!

 • 2019-05-24 07:36:35

  gość: ~Edyta

  ...pewnie zostanę skomentowana, ale z roku na rok brzydną mi imprezy plenerowe...
  ...dmuchańce przeplatane, smażonym mięsem i akcesoriami z Chin,przeplatane "jakąś gwiazdą" prawie jak na targowisku...aby było show i kolorowo w gazetach.
  A gdzie "czar" Środy Śl.?

 • 2019-05-27 11:35:11

  gość: ~papasmerf

  Wielka inkwizycja i cenzura szaleje w Środzie Ślaskiej!
  Podczas II Średzkiego Wieczoru Kabaretowego NIE można było fotografować i filmować artystów kabaretowych. Dlaczego? Bo Wielki Inkwizytor (burmistrz Środy) oraz jego zastępca (dyrektor Domu Kultury) ZAKAZALI robienia zdjęć oraz filmowania smartfonami oraz aparatami fotograficznymi artystów kabaretowych.
  Zakaz twardo egzekwowali pracownicy firmy ochroniarskiej którzy bezpardonowo wkraczali między siedzących na krzesłach miłośników kabaretów i nakazywali schowanie smartfonów i aparatów...
  I tym sposobem, skutecznie popsuli im dobrą zabawę.....
  BRAWO dla burmistrza i dyrektora!!!
  Dopiero tuż przed godz. 20-tą - Łukasz Rybarski (lider Kabaretu Pod Wyrwigroszem) zdziwiony brakiem robienia zdjęć i filmowania przez średzka publiczność - rzucił ze sceny hasło można fotografować i filmować, bo to już koniec występu...
  I dopiero wówczas średzka publiczność olała zakaz fotografowania oraz pracowników firmy ochroniarskiej którzy ten ZAKAZ egzekwowali...
  Wyciągnęła smartfony oraz aparaty fotograficzne i zaczęła masowo robić zdjęcia oraz filmiki.

  W związku z tym - Panu burmistrzowi proponuję w roku 2023 zamiast kandydowania na burmistrza - kandydowanie na WIELKIEGO INKWIZYTORA I CENZORA Środy Ślaskiej. Na pewno wygra, bo doświadczenie cenzorskie już ma...

  Natomiast panu dyrektorowi Domu Kultury - proponuję za rok lub dwa, przy okazji organizacji III Średzkiego Wieczoru Kabaretowego ustawienie bramek przed wejściem na średzki rynek. Tak aby odebrać miłośnikom kabaretów ich smartfony oraz aparaty fotograficzne do depozytu. I oddać je dopiero po zakończeniu wszystkich występów artystów kabaretowych.

  A miłośnikom kabaretów proponuję wyjazd do Opola, Koszalina, Kielc czy Płocka - bo tam zakazu fotografowania i filmowania artystów kabaretowych NIE MA.

 • 2019-06-03 08:09:21

  gość: ~egon

  ostatnio dodany post

  A tak poza tym co napisano.Żenujący poziom arystyczny, nie wiem ile to gminę kosztowało ale są wazniejsze cele w mieście niz to proszę przyznać wielce dyskusyjne widowisko za nasze pieniadze.

REKLAMA