POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Trwa rekrutacja na szkolenia indywidualne, staże i prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy fot.: emka

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej r prowadzi rekrutacje na: szkolenia indywidualne, staże, prace interwencyjne w 2019 r. 

Rekrautacja odbywa się w ramach programów finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego tj.

  1. Na w/ w formy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia z POWER 2014-2020, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego

Tytuł projektu: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie średzkim (IV)". 

Program adresowany jest do osób bezrobotnych w wieku 18 – 29 lat tj. osób, które ukończyły 18 rok życia, a nie ukończyły 30 roku życia, zarejestrowanych w tut. Urzędzie, szczególnie należących do niżej wymienionych grup:

  • osoby długotrwale bezrobotne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych,
  • osoby niepełnosprawne.
  1. Na w/w formy dla osób bezrobotnych od 30 roku życia RPO WD 2014-2020, poddziałanie 8.1

Tytuł projektu: „Aktywizacja  zawodowa osób bezrobotnych od 30 roku życia  w powiecie średzkim w roku 2019" W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 Program adresowany jest do osób bezrobotnych od 30 roku życia pozostających bez pracy, zarejestrowanych jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Środzie Śląskiej, w tym szczególnie:

  • osoby długotrwale bezrobotne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych,
  • osoby niepełnosprawne,
  • osoby po 50 r. życia.
  • Kobiety

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu: pokój nr ,4, 5 oraz telefonicznie: 71 317 25 05, wew. 120, 108, 102, Osoby do kontaktu: szkolenia -Katarzyna Ratuszniak, prace interwencyjne - Zenona Figiela, staże - Grażyna Grabowiecka.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w projektach.

mpr

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA