POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wygrali pobyt w Karpaczu. W trakcie wyjazdu urodziła im się córka

Nikola urodziła się 8 czerwca fot.: mpr

Z okazji Dnia Dziecka w Środzie Śląskiej zorganizowano w miejskim parku szereg atrakcji. Jedną z nich była loteria fantowa. Wśród nagród był pobyt w Karpaczu. 

Nagrodę ufundowali państwo Justyna i Szymon Kruk, właściciele firmy Just Car. Tuż po imprezie zgłosili się do nich państwo Linca ze Środy Śląskiej. To oni szczęśliwym trafem wylosowali wyjazd. Do perły Karkonoszy wybrali się 7 czerwca, w piątek.

- Żona - Sandra - była w ciąży, w 36 tygodniu. Myśleliśmy, że odpoczniemy. To miał być nasz ostatni wyjazd przed porodem. Przyjechaliśmy w piątek, pochodziliśmy uliczkami Karpacza, po deptaku. W sobotę rano żona poinformowała mnie, że miała dziwny sen. Wstała z łóżka i nagle odeszły jej wody. Zebrałem dwójkę dzieci i pojechaliśmy do Jeleniej Góry do szpitala. Żona urodziła o godzinie 14.02, zdrową córeczkę - Nikolę - opowiada Damian Linca. 

- Wspaniałymi ludźmi są właściciele mieszkania, którzy ufundowali nam tę nagrodę. Pozwolili nam zostać kilka dni dłużej, bez żadnego problemu. Też byli zaskoczeni - dodaje szczęśliwy tato.

Rodzina zostanie w Karpaczu jeszcze kilka dni. Ponieważ Nikola urodziła się przed czasem lekarze zatrzymają ją w szpitalu do poniedziałku. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

akme

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA